Príslušenstvo pre kávovary Severin

5 položiek celkom
Napeňovač mlieka SPUMA 700, Severin
€162,99 –14 %
€140
SEVESM3587
Napeňovač mlieka SPUMA 700, Severin
€124,99 –7 %
€115
SEVESM3586
Napeňovač mlieka SM 3584, Severin
€58,20
SEVESM3584
Mlynček na kávu KM 3879, Severin
€29,99 –10 %
€26,90
SEVEKM3879

Zlepšite svoj zážitok z kávy pomocou príslušenstva Severin pre kávovary. Náš výber príslušenstva je navrhnutý tak, aby zlepšil vašu rutinnú prípravu kávy a urobil z každej šálky kávy pôžitok.

Objavte rad kávových filtrov, ktoré zabezpečia, aby bol váš nápoj čo najčistejší a najchutnejší. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby sa hodili do rôznych kávovarov, a sú nevyhnutným doplnkom vášho arzenálu na prípravu kávy.

Ak chcete zachovať kvalitu svojej kávy, zvážte investíciu do roztokov na odstraňovanie vodného kameňa Severin. Časom môžu usadeniny minerálov ovplyvniť výkon vášho kávovaru. Naše produkty na odstraňovanie vodného kameňa vám pomôžu udržať váš kávovar v najlepšej kondícii, čím zabezpečia, že vaša káva bude vždy najlepšia.

Ak ste fanúšikom špeciálnych kávových nápojov, naše džbány na napenenie mlieka musíte mať. Ľahko si pripravíte latte, cappuccino a ďalšie krémové pochúťky. Tieto džbány z nehrdzavejúcej ocele sú odolné a ľahko sa čistia, takže sú praktickou voľbou pre každého milovníka kávy.

Pre tých, ktorí majú radi pohodlie kávových kapsúl, sú naše opakovane použiteľné kávové kapsule udržateľnou alternatívou. Naplňte ich svojou obľúbenou kávovou usadeninou a znížte množstvo odpadu a zároveň si vychutnajte zážitok z kávy v kapsuliach.

Uchovávajte zrnkovú kávu čerstvú vďaka našim vzduchotesným nádobám na skladovanie kávy. Tieto nádoby pomáhajú zachovať arómu a chuť kávových zŕn, čím zabezpečujú, že vaša káva bude stále chutná.

Ak patríte k milovníkom kávy, ktorí oceňujú precíznosť, preskúmajte našu ponuku váh na kávu. Dosiahnite dokonalý pomer kávy a vody pre váš preferovaný spôsob prípravy kávy a pozdvihnite svoju kávovú hru.

Ak chcete doplniť svoju kávovú súpravu, prezrite si našu kolekciu štýlových hrnčekov a šálok. Od klasických vzorov až po modernú estetiku - nájdete tu dokonalú nádobu, v ktorej si budete môcť vychutnať kávu vo veľkom štýle.

Príslušenstvo Severin pre kávovary je navrhnuté tak, aby zlepšilo váš zážitok z kávy, od jej prípravy až po servírovanie. Preskúmajte náš sortiment ešte dnes a pozdvihnite svoju kávovú rutinu na novú úroveň.