Raňajkový nôž EASY 10 cm, prírodný, Dellinger
Kód: DNGRSXLWW205C49100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Úplne nový kuchynský raňajkový nôž Dellinger Easy s premyslenou konštrukciou ostria. Kombinácia rovného ostria a zúbkovanej zaoblenej špičky pre ľahké krájanie pečiva a pohodlné roztieranie masla, nátierky alebo nutely. Zúbkovaná čepeľ ľahko krája aj paradajky a podobnú zeleninu s mäkkou šupkou. Čepeľ kuchynského raňajkového noža je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou. Rukoväť raňajkového noža je vyrobená z materiálu PAKKAWOOD - umelé drevo pre zvýšenú odolnosť. Čepeľ noža je k rukoväti pripevnená 2 nitmi, ktoré zaisťujú dostatočnú pevnosť.
Hlavné výhody:
- Nôž je navrhnutý tak, aby ste mohli ľahko krájať chlieb alebo iné pečivo a potom pohodlne natierať maslo alebo nátierku
- Kombinácia rovnej čepele a zúbkovanej zaoblenej špičky
- Zaoblená špachtľová špička na ľahké rozotieranie
- Ľahko krája paradajky a podobnú zeleninu s mäkkou šupkou
- Kvalitný nerezová oceľ
- Čepeľ noža je k rukoväti pripevnená 2 nitmi - dostatočná pevnosť
- Odporúčané ručné umývanie - dlhotrvajúca ostrosť
Špecifikácia:
- Celková dĺžka čepele: 10 cm
- Dĺžka rovnej čepele: 6,5 cm
- Dĺžka zúbkovanej čepele: 3,5 cm
- Materiál: nerezová oceľ, umelé drevo Pakka-Wood
- Farba rukoväte: prírodná hnedá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože na maslo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594195882043 |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 10 cm |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Univerzálny nôž |
| Séria: | Dellinger Easy |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Dellinger |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár