Rýchlovarná kanvica Severin

7 položiek celkom
Rýchlovarná kanvica WK 3418 1,7 l, Severin
€66,99 –6 %
€62,60
SEVEWK3418
Rýchlovarná kanvica WK 3420 1,7 l, Severin
€42,90
SEVEWK3420
Rýchlovarná kanvica WK 3458 Severin 0,5 l strieborná SEVE3413018

S rýchlovarnými kanvicami Severin môžete vylepšiť svoje každodenné postupy pri príprave čaju a kávy. Náš výber rýchlovarných kanvíc je navrhnutý tak, aby varenie vody bolo hračkou, a ponúka pohodlie, štýl a účinnosť.

Elektrické kanvice Severin nie sú len funkčné, ale aj estetické. Vďaka elegantnému a modernému dizajnu tieto rýchlovarné kanvice doplnia každý kuchynský interiér. Sú viac než len spotrebičmi; sú to výrazné kúsky.

Rýchlosť a účinnosť rýchlovarných kanvíc Severin sú bezkonkurenčné. Rýchle uvarenie vody je nevyhnutné pre rušné rána a chute na čaj. Vďaka výkonným vykurovacím telesám tieto rýchlovarné kanvice zvládnu prácu za okamih.

Bezpečnosť je najvyššou prioritou a elektrické kanvice Severin sú vybavené rôznymi bezpečnostnými prvkami. Od automatických mechanizmov vypínania až po ochranu proti vyvareniu - pri používaní týchto kanvíc môžete byť pokojní.

Prispôsobenie je kľúčové a elektrické kanvice Severin ponúkajú variabilné nastavenie teploty. Či už potrebujete vodu tesne pod bodom varu na prípravu jemných čajov, alebo vriacu na prípravu rannej kávy, teplotu si môžete jednoducho nastaviť podľa svojich potrieb.

Čistenie je bezproblémové vďaka vyberateľným a umývateľným filtrom v mnohých kanviciach Severin. Rozlúčte sa s usadzovaním vodného kameňa a zakaždým si vychutnajte čistú a sviežu chuť vody.

Či už dávate prednosť bezšnúrovým alebo šnúrovým kanviciam, Severin má možnosti, ktoré vyhovujú vašim preferenciám. Bezšnúrové kanvice ponúkajú pohodlie, zatiaľ čo šnúrové modely zabezpečujú stabilné pripojenie k elektrickej sieti.

Na kapacite záleží a rýchlovarné kanvice Severin sa dodávajú v rôznych veľkostiach, aby vyhovovali rôznym potrebám. Či už potrebujete kompaktnú kanvicu do malého priestoru, alebo väčšiu na pohostenie hostí, je tu pre vás kanvica Severin.

Rýchlovarné kanvice Severin sú viac než len variče vody; sú súčasťou vašej každodennej rutiny. Preskúmajte náš sortiment ešte dnes a zažite pohodlie a štýl značky Severin vo svojej kuchyni.