Tácka, podnos Blomus

16 položiek celkom
Podnos na servírovanie PEGOS 50 x 32 cm, sivá, Blomus BM64136
Podnos na servírovanie ABENTO L 30 x 50 cm, drevo, Blomus BM64191
Podnos na servírovanie ABENTO S, 18 x 30 cm, drevo, Blomus BM64190
Podnos na servírovanie PEGOS 50 x 32 cm, teplá šedá, Blomus BM64135
Podnos na servírovanie WILO 40 x 43, tvrdé drevo, Blomus BM63906
Multifunkčný podnos BASIC 10 x 17 cm, Blomus
€28,05
BM63610
Servírovací podnos OKU 27,5 cm, hnedý, drevo, Blomus
Novinka
BM64548
Servírovací podnos OKU 25 cm, čierny, drevo, Blomus
Novinka
BM64549

Vitajte vo svete podnosov Blomus, kde sa funkčnosť stretáva so štýlom. Naša rozsiahla kolekcia podnosov ponúka dokonalé riešenie pre servírovanie, organizáciu a vystavovanie vašich predmetov šikovným a elegantným spôsobom.

Podnosy Blomus sú vyrobené s precíznym zreteľom k detailom a z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Bez ohľadu na to, či potrebujete podnos na servírovanie nápojov a občerstvenia, organizáciu kúpeľňových potrieb alebo vystavovanie dekoratívnych predmetov, máme ten správny podnos, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Navrhnuté s kombináciou moderného a nadčasového dizajnu sa naše podnosy ľahko zapájajú do akéhokoľvek interiéru a dodávajú mu šarm a rafinovanosť. Od elegantných nerezových podnosov po minimalistické drevené dizajny - každý podnos je starostlivo navrhnutý tak, aby zvýšil vizuálnu atraktivitu vášho priestoru.

Funkčné a všestranné, naše podnosy nie sú len praktickým pomocníkom na každodenné použitie, ale dokonale dopĺňajú aj dekorácie. Použite ich na servírovanie raňajok do postele, vytváranie pútavého stredového dekoru alebo udržiavanie poriadku na vašej pracovnej ploche. S podnosmi Blomus môžete ľahko zlepšiť funkčnosť a estetickú príťažlivosť akéhokoľvek priestoru.

Prijať dokonalú kombináciu formy a funkcie s podnosmi Blomus. Prezrite si našu vybranú kolekciu ešte dnes a objavte ideálny podnos, ktorý pridáva eleganciu a praktickosť do vášho domova alebo kancelárie.

Investujte do krásy a všestrannosti podnosov Blomus a zdokonalte svoj priestor na novú úroveň štýlu a organizácie. Nakupujte teraz a nájdite ten perfektný podnos, ktorý ľahko zvýši váš životný štýl.