Tyčové mixéry KitchenAid

13 položiek celkom
Tyčový mixér 5KHBV83EAC KitchenAid mandľový
€178,90
KA5KHBV83EAC
Tyčový mixér 5KHBV83EER KitchenAid kráľovská červená KA5KHBV83EER
Tyčový mixér 5KHBV83EBM KitchenAid čierny matný
€184
KA5KHBV83EBM
Tyčový mixér 5KHBV83EOB KitchenAid čierny
€184
KA5KHBV83EOB
Ručný mixér 5KHBV83EDG, šedá matná, KitchenAid KA5KHBV83EDG
Tyčový mixér 5KHBV53EWH KitchenAid biely
€124
KA5KHBV53EWH
Ručný mixér 5KHBV53EOB, čierna, KitchenAid
€119 –5 %
€112
KA5KHBV53EOB
Ručný mixér 5KHBBV53EAC, bezdrôtový, mandľový, KitchenAid KA5KHBBV53EAC
Ručný mixér 5KHBBV53EDG, bezdrôtový, tmavosivý, KitchenAid KA5KHBBV53EDG

Objavte všestrannosť tyčových mixérov od KitchenAid

Zvýšte úroveň vašich kulinárskych kreácií s výnimočnou radou tyčových mixérov od KitchenAid. Tieto výkonné a všestranné spoločníky do kuchyne sú navrhnuté tak, aby priniesli pohodlie a presnosť do vašich kuchárskych dobrodružstiev. Nech ste skúsený šéfkuchár alebo nadšený domáci kuchár, tyčový mixér od KitchenAid je nevyhnutným nástrojom, ktorý zjednodušuje vaše kuchynské úlohy a posúva vaše recepty na novú úroveň.

Tyčové mixéry od značky KitchenAid sú viac než len mixéry na ponorenie - sú to vaše tajné zbrane pre jednoduché miešanie, mixovanie a emulgovanie rôznych ingrediencií. Od hladkých polievok a krémových omáčok po domáce dipy a šalátové dresingy, tieto mixéry prinášajú konzistentné a hladké výsledky jednoduchým stlačením tlačidla.

Jednou z výnimočných vlastností tyčových mixérov od KitchenAid je ich výkonný motor a viacero rýchlostných možností. Máte plnú kontrolu nad procesom miešania, čo vám umožňuje dosiahnuť dokonalú textúru vašich jedál. Ergonomický dizajn zaisťuje pohodlný úchop, čo umožňuje ľahko manévrovať mixérom v hrncoch, misách a dokonca aj väčších nádobách.

Tieto tyčové mixéry nie sú len efektívne, ale aj ľahko sa čistia. Mnoho modelov má odnímateľné miešacie ramená a dielce, ktoré možno umývať v umývačke riadu, čo vám ušetrí čas pri upratovaní a umožní vám sa sústrediť na vaše kulinárske tvorby.

Elegantný a moderný dizajn tyčových mixérov od KitchenAid dodáva vašej kuchyni štipku sofistikovanosti. Sú k dispozícii v rôznych farbách, ktoré ladia s vaším osobným štýlom a dekorom kuchyne, čím sa stávajú nielen funkčnými nástrojmi, ale aj štýlovými doplnkami.

Preskúmajte kolekciu tyčových mixérov od KitchenAid a oživte svoju kulinársku kreativitu. Od miešania po šľahanie, tieto všestranné nástroje vám umožňujú experimentovať s novými receptami a technikami. Zvýšte svoje kulinárske skúsenosti s KitchenAid - tam, kde sa inovácia stretáva s pohodlím priamo v srdci vašej kuchyne.