Panvica na vyprážanie PROFI 20 cm, WMF
Kód: WM790306991Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ak hľadáte naozaj kvalitnú panvicu, s ktorou povýšite vaše pokrmy na inú úroveň, zvoľte panvicu nemeckej značky WMF z radu Profi.
Panvica s priemerom 20 cm je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, ktorá je výnimočne pevná, odolná a stabilná. Navyše neabsorbuje chute ani pachy potravín. Výhodou tejto panvice je aj univerzálne dno TransTherm®, ktoré rovnomerne vedie teplo a je schopné ho aj dlho udržať. Vďaka nemu je aj panvica vhodná na všetky typy platničiek vrátane indukcie.
Praktické okraje zabránia vykypeniu jedla pri servírovaní, vďaka ergonomickej rukoväti sa panvica pohodlne drží. Má luxusný lesklý vzhľad, ktorý vydrží aj po rokoch pravidelného používania.
Hlavné výhody univerzálnej panvice WMF Profi:
- Vysokokvalitná panvica profesionálnej úrovne
- Nemecká značka WMF
- Séria riadu Profi
- Nerezová oceľ Cromargan®
- Odolná, pevná, stabilná
- Neabsorbuje chute ani pachy potravín
- Univerzálne dno TransTherm®
- Rovnomerne vedie teplo, dlho ho udržuje
- Vhodné pre všetky typy varných dosiek vrátane indukčných
- Praktické okraje
- Ergonomická rukoväť
- Skvelý vzhľad aj funkčnosť aj po rokoch pravidelného používania
- Vhodná do umývačky riadu
Špecifikácia:
- Priemer: 20 cm
- Výška: 5,1 cm
- Materiál: nerezová oceľ Cromargan ® 18/10
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nerezové univerzálne panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4000530649591 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 20 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | WMF Profi |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | B |
| Výrobca: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 250 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Čína |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Pozvoľné nahriatie (2 - 4 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_kfr |
WMF – German quality since 1853
WMF – healthy cooking
WMF – premium German design
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. | ![]() |
