WC doplnky Blomus

38 položiek celkom
Držiak na WC kefu SONO, krémová, Blomus
Sticker
€50,95
BM69055
Držiak na WC kefu MODO, nástenná, biela, Blomus
Sticker
€91,75
BM66270
Držiak na WC kefu MODO, svetlošedá, Blomus
Sticker
€81,55
BM66367
Držiak na WC kefu MODO, teplá šedá, Blomus
Sticker
€81,55
BM66357
Držiak na WC kefu MODO, tmavosivá, Blomus
Sticker
€81,55
BM66362
Držiak na WC kefu SONO, čierna, Blomus
Sticker
€50,95
BM66282
Držiak WC kefy SONO, svetlosivá, Blomus
Sticker
€50,95
BM69064
Hore
Ďalšie produkty

✓ Štýlové a praktické doplnky na WC značky Blomus
✓ Dokonalý dizajn, praktickosť a elegancia v každom produkte
Držiaky na papier, zásobníky, WC kefy...
✓ Nemecká značka Blomus – špička vo svojom obore

Prémiová nemecká značka Blomus ponúka široký sortiment dizajnových a praktických doplnkov na WC. Ponúkame rôzne farby, aby ste vždy mohli zladiť doplnky s interiérom. Vybrať si môžete napríklad rôzne druhy držiakov a zásobníkov na toaletný papier, stojany a WC kefy.

Nemecká značka Blomus je špičkou v oblasti interiérových doplnkov vo vysokej kvalite, a s dlhou životnosťou. V jej sortimente nájdete široký výber praktických a nadčasových produktov do domácnosti aj záhrady. Výrobky majú na prvý pohľad rozoznateľný štýl a každý rok získavajú mnoho významných ocenení za minimalistický a nadčasový dizajn.

Objavte výnimočnú kolekciu toaletných doplnkov od Blomusu, ktoré sú navrhnuté tak, aby zvýšili funkcionalitu a štýl vášho kúpeľne. Od moderných a elegantných dizajnov po nadčasové kúsky ponúka naša ponuka toaletných doplnkov dokonalú rovnováhu medzi formou a funkciou.

Toaletné doplnky od Blomusu sú vytvorené s dôkladnou pozornosťou k detailom a vyrobené z vysokokvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhotrvajúci výkon. Či už hľadáte držiaky na kefky, dávkovače na mydlo, držiaky na uteráky alebo iné nevyhnutné toaletné doplnky, Blomus má pre vás riešenie.

Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a čistým líniám dodávajú toaletné doplnky od Blomusu vášmu kúpeľňovému prostrediu štipku sofistikovanosti. Bezproblémové spojenie formy a funkcie zaisťuje, že tieto doplnky nielen zlepšujú vizuálnu atraktivitu vášho kúpeľňového priestoru, ale poskytujú aj praktické riešenia pre udržanie priestoru usporiadaného a bez neporiadku.

Každý toaletný doplnok od Blomusu je starostlivo navrhnutý tak, aby ponúkal pohodlie a jednoduché používanie. Použité vysokokvalitné materiály zabezpečujú odolnosť voči vode, rezaniu a opotrebeniu, čo ich robí vhodnými pre každodenné používanie v vlhkom prostredí kúpeľne. Okrem toho sú tieto doplnky ľahko ovládateľné a ergonomicky navrhnuté, čo ich robí radosťou na používanie.

Vylepšite svoje zážitky z kúpeľne so štýlovými a funkčnými toaletnými doplnkami od Blomusu. Od ich elegantných dizajnov po ich vynikajúcu kvalitu, tieto doplnky sú navrhnuté tak, aby vaše každodenné rutiny boli príjemnejšie a efektívnejšie. Objevte kolekciu od Blomusu a premeňte svoju kúpeľňu na útočisko štýlu a funkčnosti.

Nakupujte teraz a zažite dokonalú kombináciu dizajnu a funkčnosti s toaletnými doplnkami od Blomusu.