WMF Fächer

2 položiek celkom
súprava príborov FÄCHER WMF 66 ks
€1 032,20
WM1224006341
súprava príborov FÄCHER WMF 30 ks
€516,10
WM1224916340

Pozdvihnite svoj zážitok zo stolovania s kolekciou WMF Fächer, v ktorej sa spájajú klasické, barokové a art déco štýly, aby vytvorili ohromujúci príbor, ktorý vás určite zaujme. Vzor Fächer je stelesnením nadčasovej elegancie a jeho história siaha takmer sto rokov dozadu, keď bol pôvodne vyrobený z tradičného striebra.

V modernej ére sa príbory Fächer triumfálne vracajú v exkluzívnej povrchovej úprave Cromargan protect®, ktorá nielenže zachováva ich klasický šarm, ale zaručuje aj výnimočnú odolnosť voči poškriabaniu a opotrebovaniu pri každodennom používaní. To znamená, že váš príbor Fächer zostane v bezchybnom stave s minimálnym úsilím potrebným na údržbu.

Každý kus kolekcie WMF Fächer je odborne vyrobený s precíznosťou a starostlivosťou. Napríklad ergonomický dizajn stolovej lyžice zaručuje pohodlné držanie, ktoré dokonale padne do každej ruky. Je to dôkaz zručnosti a know-how, vďaka ktorým sa spoločnosť WMF preslávila vo svete príborov.

Aby bol váš život ešte pohodlnejší, príbory Fächer sú vhodné do umývačky riadu, čo umožňuje rýchle a jednoduché čistenie po jedle. Rozlúčte sa s ručným umývaním a privítajte viac času na vychutnávanie si stolovania.

Investujte do kolekcie WMF Fächer ešte dnes a vneste na svoj jedálenský stôl nádych nadčasovej elegancie. Vyskúšajte krásu, odolnosť a jednoduché používanie, ktoré ponúka príbor Fächer od spoločnosti WMF. Prezrite si náš e-shop a objavte možnosti, ako vylepšiť svoje chvíle pri stolovaní.