WÜSTHOF Classic Ikon creme

11 položiek celkom
Kuchársky nôž CLASSIC IKON CREME 20 cm, Wüsthof WU4596020
Kuchársky nôž CLASSIC IKON 16 cm, krémová, Wüsthof WU4596016
Vyrezávací nôž CLASSIC IKON 20 cm, krém, Wüsthof WU4506020
Sada nožov CLASSIC IKON CREAME, 3 ks, Wüsthof
€364
WU96010
Nôž na steak CLASSIC IKON 12 cm, krémová, Wüsthof WU40960
Santoku nôž CLASSIC IKON CREME 17 cm, Wüsthof
€165
WU41760
Nôž na chlieb CLASSIC IKON 20 cm, krémová, Wüsthof WU4166020
Univerzálny nôž CLASSIC IKON 16 cm, krémová, Wüsthof WU4506016
Nôž na krájanie / lúpanie CLASSIC IKON 12 cm, Wüsthof WU4086012
Nôž na krájanie / lúpanie CLASSIC IKON 9 cm, krém, Wüsthof WU4086009

Kolekcia výrobkov Wüsthof CLASSIC IKON CREME nanovo definuje eleganciu kuchynských príborov. Táto kolekcia predstavuje ohromujúci sortiment nožov a príslušenstva, v ktorom sa dokonale spája precízne technické spracovanie s nadčasovým krémovo bielym dizajnom, čo z nej robí špičkovú voľbu pre domácich kuchárov aj profesionálov.

Základom kolekcie CLASSIC IKON CREME sú výnimočné čepele, starostlivo vyrobené z vysokokarbónovej nehrdzavejúcej ocele. Tieto čepele sú známe svojou mimoriadnou ostrosťou a odolnosťou, vďaka čomu si zachovávajú ostré ostrie aj po intenzívnom používaní.

To, čo skutočne odlišuje kolekciu CLASSIC IKON CREME, sú jej rukoväte, ktoré sa nielen pohodlne držia, ale sú aj vizuálne výrazné. Krémovo biele rukoväte sú navrhnuté s elegantným a ergonomickým tvarom, ktorý prirodzene padne do ruky a poskytuje vynikajúcu rovnováhu a kontrolu počas krájania, sekania a krájania.

V kolekcii CLASSIC IKON CREME objavíte rozsiahly výber typov nožov, z ktorých každý je navrhnutý tak, aby vynikal pri špecifických kulinárskych úlohách. Od všestranných kuchárskych nožov až po presné príborové nože - tieto nože sa postarajú o vaše kuchárske potreby s presnosťou a štýlom.

Okrem toho kolekcia ponúka sady nožov, ktoré sú doplnené elegantným úložným blokom, vďaka ktorému budú vaše nože usporiadané a ľahko dostupné a zároveň zvýšia estetiku vašej kuchyne.

Ako je pre Wüsthof charakteristické, nože CLASSIC IKON CREME sú skonštruované tak, aby vydržali náročné každodenné používanie, čo zaručuje, že si časom zachovajú svoj výkon a dlhú životnosť.

Pre tých, ktorí hľadajú dokonalú funkčnosť aj krásu, je kolekcia Wüsthof CLASSIC IKON CREME tou najlepšou voľbou. Pozdvihnite svoje kulinárske zručnosti a kuchynskú výzdobu vďaka týmto precízne spracovaným nožom.

V súhrne možno povedať, že kolekcia výrobkov Wüsthof CLASSIC IKON CREME spája precízne remeselné spracovanie s nadčasovým krémovo bielym dizajnom a prináša výnimočný kuchynský zážitok. Vďaka výnimočne ostrým čepeliam, ergonomickým rukovätiam a odolnosti sú tieto nože príkladom neochvejného záväzku spoločnosti Wüsthof voči kvalite. Preskúmajte kolekciu CLASSIC IKON CREME ešte dnes a vneste do svojho kulinárskeho snaženia eleganciu a výkon.