Vianočné dekorácie

75 položiek celkom
Vianočná figúrka ANGELO MIRACOLO Alessi biela
€17
ALAGJ013
Set svietnikov SQUARE CANDLE Höfats čierny 4 ks
€58
HO00369
Set svietnikov SQUARE CANDLE Höfats strieborný 4 ks
€49,95
HO00367
Set svietnikov SQUARE CANDLE Höfats zlatý 4 ks
€58
HO00368
Sviečkový domček URBANIA CITY Kähler biely
€56,95
KHL693521
Sviečkový domček URBANIA GALLERIE Kähler biely
€41,95
KHL691062
Sviečkový domček URBANIA CHURCH Kähler biely
€41
KHL691102
Sviečkový domček URBANIA LONG CHURCH Kähler biely KHL691061
Sviečkový domček URBANIA SMITHY Kähler biely
€26
KHL691097
Sviečkový domček URBANIA TIVOLI ENTRANCE Kähler biely KHL691060
Hore
Ďalšie produkty

Vianočné ozdoby – dodajú vašej vianočnej výzdobe elegantný nádych

Aké sú najobľúbenejšie druhy vianočných ozdôb?

Vianočné ozdoby sa líšia v závislosti od regiónu a môžu sa časom meniť. Nižšie nájdete niektoré z najobľúbenejších vianočných dekorácií, ktoré môžete použiť na navodenie vianočnej atmosféry do vášho interiéru:

Vianočný stromček: Medzi najznámejšie a najznámejšie sviatočné ozdoby patrí vianočný stromček zvyčajne ozdobený svetielkami, vianočnými ozdobami, inými ozdobami a reťazou na vianočný stromček.

Vence: Vence sú guľovité ozdoby, ktoré sa zvyčajne dávajú na dvere, okná alebo steny. Sú vytvorené zo vždyzelených konárov a iných materiálov.

Svetlá, lampáše a svietniky: Biele alebo farebné vianočné svetlá sa používajú na ozdobu stromov, domov a verejných priestranstiev. Ale aby bol váš domov ešte útulnejší, môžete si vybrať vianočné svietniky, lampáše a vonné sviečky, ktoré voňajú ako Vianoce!

Ozdoby: Ozdoby sú malé domáce dekorácie , ktoré sa umiestňujú na vianočné stromčeky a iné povrchy, ako sú police, komíny, knižnice, komody alebo parapety. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov vrátane skla, plastu, tkaniny, nehrdzavejúcej ocele a dreva.

Santa Claus: Populárna osoba, ktorá sa dobre používa ako vianočná dekorácia – figúrky, ozdoby a iné vianočné akcenty zobrazujúce tohto chlapíka sú obľúbeným vianočným motívom v domácnostiach po celom svete.

Vianočný textil: Vianočný textil , ako sú obrúsky a obrusy, ale aj utierky a dekoračné vankúše do vašej obývačky, sú skvelým spôsobom, ako vniesť do interiéru vianočnú pohodu.

Vianočný riad: Vianočný riad dodáva jedálenskému stolu pocit ročného obdobia. Bežne sa používajú obrusy so sviatočnými vzormi.

Vianočné dekorácie dostupné v Kulina sú nielen moderné, elegantné a štýlové, ale niekedy aj vtipné a navrhnuté najobľúbenejšími dizajnérmi, ktorí vedia, že vianočné obdobie je pre každú domácnosť mimoriadnym obdobím.

Akých 12 symbolov Vianoc sa používa na vianočných ozdobách?

Medzi 12 symbolov Vianoc, ktoré sa hojne používajú na vianočných ozdobách, patrí vianočný stromček, veniec, zvončeky, sviečky, cezmína, hviezda, cukrové palice, imelo, vianočná hviezda, anjeli, betlehem, sob/sánky.

Počas vianočného obdobia sa tieto symboly často kombinujú, aby vytvorili radostnú a krásnu atmosféru. Spoločne predstavujú potešenie a ducha Vianoc. Každý znak má svoj vlastný osobitný význam a dôležitosť.

A ak by ste si chceli vyzdobiť svoj domov aj na Veľkú noc, môžete si prezrieť našu ponuku rôznych veľkonočných dekorácií.