Biela kolekcia Revol

35 položiek celkom
Ramekin ALEXANDRIA 6,2 cm, Obj
Sticker
€7 –20 %
€5,60
RV616347
Hore
Ďalšie produkty

Porcelán Revol v bielej farbe je vynikajúcou voľbou, ktorá pozdvihne váš zážitok zo stolovania. Nadčasová krása bieleho porcelánu bez námahy doplní akékoľvek prestreté stoly, takže je univerzálnym doplnkom vašej zbierky.

Každý kus porcelánu Revol v bielej farbe prechádza starostlivým výrobným procesom, aby sa zabezpečila výnimočná kvalita. Táto oddanosť remeselnému spracovaniu zaručuje, že vaša zbierka odolá skúške časom a zostane rovnako elegantná ako v deň, keď ste si ju prvýkrát zaobstarali.

Čistá biela farba tejto kolekcie vyžaruje sofistikovanosť a jednoduchosť. Či už organizujete intímnu večeru alebo veľkolepú oslavu, porcelán Revol v bielej farbe vnesie do každej príležitosti nádych elegancie.

Táto kolekcia ponúka širokú škálu možností, od tanierov a polievkových mís až po šálky a podšálky. Kombinujte ich a vytvorte si ideálnu jedálenskú súpravu alebo si vyberte zladené súpravy pre ucelený vzhľad.

Čistenie a údržba porcelánu Revol v bielej farbe je bezproblémová. Jeho hladký povrch je odolný voči škvrnám a ľahko sa čistí, čo z neho robí praktickú voľbu na každodenné použitie.

Či už ste skúsený zabávač, alebo len chcete vylepšiť svoj riad, porcelán Revol v bielej farbe je všestrannou a nadčasovou voľbou. Jeho dokonalý dizajn, odolnosť a klasický šarm z neho robia nevyhnutnú súčasť vašej zbierky jedálenských potrieb.