Chladiaci poťah na fľašu StayCool čierna Eva Solo

Kód: ES567475
€29
Skladom (3 Ks)

Chladnička na fľaše StayCool od dánskej spoločnosti Eva Solo je ďalším praktickým prírastkom do sortimentu výrobkov pre vašu vínnu pivnicu. Chladiaci gélový kryt udrží víno chladné až dve hodiny, takže si môžete nerušene vychutnávať tento lahodný nápoj bez obáv z vrátenia fľaše do chladničky. Vďaka praktickému a kompaktnému dizajnu si ho môžete vziať so sebou napríklad aj na romantický piknik.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladiaci poťah na fľašu StayCool dánskej spoločnosti Eva Solo je ďalším praktickým doplnkom produktov do vašej vinotéky. Poťah s chladiacim gélom udrží víno chladné až dve hodiny, čo Vám umožní nerušene vychutnávať tento lahodný nápoj bez starosti o vrátenie fľašky do chladničky. Vďaka praktickému a skladnému dizajnu ho môžete vziať so sebou napríklad na romantický výlet spojený s piknikom.

Poťah je vhodný na všetky tvary bežných fliaš, šnurovanie z vonkajšej strany poťahu je totiž elastické. Poťah vďaka nemu jednoducho natiahnete na fľašu. Skladný materiál umožní po použití jeho uloženie v mrazničke, kde na Vás počká až do ďalšej príležitosti. Vyberať môžete z niekoľkých farebných vyhotovení.

Chladiaci poťah na fľašu StayCool v skratke:

  • Nápoj udrží chladný až dve hodiny a to pri teplote do 15 °C
  • Vyrobený z nylonu naplneného chladiacim gélom
  • Šnurovanie je elastické – hodí sa tak na všetky tvary fliaš
  • Je možné ho skladovať zložený v mrazničke
  • Čierna farba poťahu so sivým šnurovaním

Dodatočné parametre

Kategória: Chladiace nádoby a doplnky
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Typ produktu: Príslušenstvo bar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431