de Buyer Affinity

7 položiek celkom
Panvica na soté AFFINITY 20 cm, de Buyer
€175,40 –20 %
€140
DB373620
Wok AFFINITY 32 cm, De Buyer
€307,06 –24 %
€232
DB374332

Objavte vynikajúcu kolekciu De Buyer Affinity, kategóriu, ktorá kombinuje najlepšie vlastnosti nehrdzavejúcej ocele a hliníka pre vynikajúci výkon pri varení. S presným rozložením tepla a odolnosťou De Buyer Affinity predefinuje spôsob varenia a tvorby v kuchyni.

Kolekcia De Buyer Affinity ponúka širokú škálu kuchynského riadu, vrátane hrncov na omáčky, panvíc, saute panvíc a ďalších. Každý kus je starostlivo spracovaný s viacvrstvovou konštrukciou, ktorá zahŕňa nehrdzavejúcu oceľ na vnútornej strane a hliníkové jadro. Táto kombinácia zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla na varenie, umožňuje presnú kontrolu teploty a optimálne výsledky varenia.

Jednou z výnimočných vlastností De Buyer Affinity je jej vynikajúca reakcia na teplo. Hliníkové jadro umožňuje rýchle a rovnomerné absorbovanie tepla, zatiaľ čo nehrdzavejúca oceľ na vnútornej strane poskytuje hygienický a ľahko čistiteľný povrch na varenie. Bez ohľadu na to, či smažíte, dusíte alebo varíte na miernom ohni, De Buyer Affinity vám každým krokom poskytuje vynikajúci tepelný výkon.

Odolnosť kuchynského riadu De Buyer Affinity je neprekonateľná. Nehrdzavejúca oceľ je odolná voči deformáciám, škrabancom a korózii, čo zaručuje dlhotrvajúci výkon aj v rušných kuchyniach. S riadnym starostlivosťou sa De Buyer Affinity stane vašim spoľahlivým kuchárskym partnerom na mnoho rokov.

Zažite presnosť a spoľahlivosť kuchynského riadu De Buyer Affinity. Objavte našu rozmanitú škálu produktov ešte dnes a povýšte svoje varenie na novú úroveň. Vďaka vynikajúcemu rozloženiu tepla, odolnosti a profesionálnemu výkonu je De Buyer Affinity ideálnou voľbou pre náročných kuchárov a milovníkov varenia, ktorí ocenia presnosť a kvalitu vo svojich kulinárskych tvorbách.