Dekantér PERFORMANCE 1,3 l, Riedel

Kód: RD149013
Značka: Riedel
€36,49
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Krásny prírastok do prelomovej série Riedel Performance. Jednoduchý dizajn s opticky fúkaným sklom odkazuje na moderné techniky fúkania skla, ktoré vznikli v Benátkach. Je vyrobený strojom, ale od ručne fúkaného skla ho takmer nerozoznáte. Karafa je určená na jednu fľašu vína a možno ju umývať v umývačke riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny doplnok k prelomovej kolekcii pohárov Riedel Performance. Jednoduchý dizajn s opticky fúkaným sklom odkazuje na moderné techniky fúkaného skla, ktoré vznikli v Benátkach. Je strojovo vyrobená, od ručne fúkaného skla to rozoznáte len veľmi ťažko. Karafa je určená pre jednu fľašku vína a môžete ju umývať v umývačke riadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekantéry na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Typ produktu: Dekantér
K překladu: CZ AUTO
Margin: E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu. 104400