Dekantér BLACK TIE AMADEO, Riedel

Kód: RD410083
Značka: Riedel
€399 –22 %
Dekantér BLACK TIE AMADEO, Riedel
€399 –22 % €311
Skladom (4 Ks)

Limitovaná edícia karafy Amadeo Black Tie zo série Sommeliers má rovnaký ladný, lyrický tvar ako ostatné karafy z tejto série, ale s jedným podstatným rozdielom. Dokonalé telo z číreho krištáľu je spojené tenkým čiernym pásikom, ktorý jemne kopíruje kontúry karafy a vytvára siluetu v tvare písmena U. Táto nová karafa dokonale dopĺňa rad pohárov Sommeliers Black Tie s čiernou stopkou a priehľadným podstavcom na červené vína a s priehľadnou stopkou a čiernym podstavcom na biele vína.

Detailné informácie

Podrobný popis

Limitovaná edícia dekantéra Amadeo Black Tie zo série Sommeliers má rovnako pôvabný, lyrický tvar ako ostatné dekantéry z tohto radu, avšak s jedným významným rozdielom. Dokonalé telo z číreho krištáľa je spojené tenkým čiernym pásikom, ktorý nežne kopíruje kontúry dekantéra a vytvára tak siluetu v tvare U. Tento nový dekantér perfektne dopĺňa rad pohárov Sommeliers Black Tie s čiernou stopkou a čírou základňou pre červená vína a s čírou stopkou a čiernou základňou pre biele vína.

Úvaha Christiana Moueixa o dekantácii:

„Ja osobne dávam prednosť dekantácii pri mladých, ako aj pri zrelších vínach. V prípade zrelých vín je dekantácia výrazom rešpektu, v prípade mladých vín výrazom dôvery. Dekantácia zrelých vín krátko pred podávaním zaistí, že farba a čírosť nebude znehodnotená usadeninami, ktoré sa vo víne vytvorili v priebehu skladovania. Dekantácia mladých vín niekoľko hodín pred podávaním poskytne vínu možnosť rozvinúť svoj buket, nadobudnúť stupeň zrelosti, aký by inak dosiahlo len dlhoročným skladovaním.“

Séria SOMMELIERS BLACK TIE:

Sommeliers Black Tie - séria s nádychom pôvabu zo sklárskej manufaktúry s bohatou tradíciou. Jej poznávacím znamením je čierna stopka u pohárov na červené vína a čierna základňa u pohárov na vína biele - navyše v spojení s rokmi overeným kalichom kolekcie Sommeliers.

Poháre Sommeliers Black Tie urobia dojem samotné alebo v kombinácii s ďalšími tradičnými pohármi Riedel, a to nielen zo série Sommeliers. Rada Sommeliers Black Tie je štýlovým a dôstojným prírastkom do celosvetovo uznávanej série Riedel Sommeliers. Vytvára najrôznejšie efekty spočívajúce v harmonickej súhre farieb a tvarov. Nájdete v nej tvary čisté, vznešené, ale aj krásne hravé.

Dresscode Black Tie: veľká udalosť sa môže odohrať aj s puncom elegancie a extravagancie. Tirolská sklárska manufaktúra Riedel predstavuje túto spektakulárnu sériu pohárov pre vznešenú kultúru stolovania - 50 rokov potom, čo bol na svetovej výstave v Bruseli verejnosti prvýkrát predstavený dizajn "Pokal Hoch" alebo "Pozdvihnite čaše" - od Clause J. Riedela. Ručne fúkanou sériou Black Tie tak Riedel Glas oslavuje 50. výročie tohto významného míľnika v dizajne skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekantéry na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.07 kg
Typ produktu: Dekantér
Séria: Riedel Sommeliers Black Tie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu. 104400