Dekantér SOMMELIERS BLACK TIE FACE DO FACE, Riedel

Kód: RD410013
Akcia Sticker
Značka: Riedel
€375 –29 %
Dekantér SOMMELIERS BLACK TIE FACE DO FACE, Riedel
€375 –29 % €264
Skladom (1 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôvabný vysoký dekantér Black Tie Face to Face má v spodnej časti dva vyklenuté profily, ktoré tvoria dve tváre dívajúce sa na sebe. Tento inovatívny prvok nielenže podčiarkuje exkluzívny dizajn dekantéra, ale profily zároveň plnia svoju funkciu pri dekantácii. Pri premiešavaní sa totiž víno ostro prelieva, takže po chvíli dosiahnete výrazné spenenie. Mladé vína sa tak v maximálne možnej miere prevzdušnia a výsledkom je zdôraznenie ich ovocnej chuti.

Úvaha Christiana Moueixa o dekantácii:

„Ja osobne dávam prednosť dekantácii pri mladých, ako aj pri zrelších vínach. V prípade zrelých vín je dekantácia výrazom rešpektu, v prípade mladých vín výrazom dôvery. Dekantácia zrelých vín krátko pred podávaním zaistí, že farba a čírosť nebude znehodnotená usadeninami, ktoré sa vo víne vytvorili v priebehu skladovania. Dekantácia mladých vín niekoľko hodín pred podávaním poskytne vínu možnosť rozvinúť svoj buket, nadobudnúť stupeň zrelosti, aký by inak dosiahlo len dlhoročným skladovaním.“

Séria SOMMELIERS BLACK TIE:

Sommeliers Black Tie - séria s nádychom pôvabu zo sklárskej manufaktúry s bohatou tradíciou. Jej poznávacím znamením je čierna stopka u pohárov na červené vína a čierna základňa u pohárov na vína biele - navyše v spojení s rokmi overeným kalichom kolekcie Sommeliers.

Poháre Sommeliers Black Tie urobia dojem samotné alebo v kombinácii s ďalšími tradičnými pohármi Riedel, a to nielen zo série Sommeliers. Rada Sommeliers Black Tie je štýlovým a dôstojným prírastkom do celosvetovo uznávanej série Riedel Sommeliers. Vytvára najrôznejšie efekty spočívajúce v harmonickej súhre farieb a tvarov. Nájdete v nej tvary čisté, vznešené, ale aj krásne hravé.

Dresscode Black Tie: veľká udalosť sa môže odohrať aj s puncom elegancie a extravagancie. Tirolská sklárska manufaktúra Riedel predstavuje túto spektakulárnu sériu pohárov pre vznešenú kultúru stolovania - 50 rokov potom, čo bol na svetovej výstave v Bruseli verejnosti prvýkrát predstavený dizajn "Pokal Hoch" alebo "Pozdvihnite čaše" - od Clause J. Riedela. Ručne fúkanou sériou Black Tie tak Riedel Glas oslavuje 50. výročie tohto významného míľnika v dizajne skla.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekantéry na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Typ produktu: Dekantér
Séria: Riedel Sommeliers Black Tie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nápojové sklo rakúskej značky Riedel v sebe spája vyše 250 rokov tradícií s modernými technológiami a inováciami. Značka si vybudovala vo svete profesionálnych somelierov aj zapálených milovníkov vína meno vďaka pohárom, ktoré sú špecificky tvarované podľa jednotlivých odrôd vína. Produkty zo sklární Riedel sú zárukou prvotriednej kvality, nadštandardnej funkčnosti a vybraného dizajnu. 104400