Doska na krájanie 50 x 32,5 x 8 cm, so zásuvkami, Continenta

Kód: CONT4028
Značka: Continenta
€115
Skladom (14 ks)

Drevená doska na krájanie je vyrobená z kvalitného a odolného gumovníkového dreva. Drevo je šetrnejšie k nožom vďaka prírodnému materiálu, a tak čepele takmer vôbec netupia. Na doske je vidieť peknú mozaiku individuálne zlepených drevených kociek. Povrch dosky je naolejovaný pre ochranu drevo a jeho antibakteriálne vlastnosti. 

Súčasťou sú 3 nerezové zásuvky, ktoré využijete ako tácky na servírovanie, misky na odrezky alebo ako plech na pečenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynská doska na krájanie od značky Continenta je vyrobená z odolného gumovníkového dreva. Drevená doska na krájanie je šetrnejšia k nožom vďaka prírodnému materiálu, a tak čepele takmer vôbec netupia. Na doske je vidieť peknú mozaiku individuálne zlepených drevených kociek. Doska je 100% prírodná, má nadčasový dizajn s integrovaným kovovým logom. Má naolejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálnych vlastnostíDosku umývajte len ručne, nedávajte ju do umývačky riadu.

Pogumované nožičky na spodnej časti dosky zaručujú bezpečnú prácu bez rizika zošmyknutiu dosky. Súčasťou sú 3 nerezové zásuvky na vysúvanie z oboch strán, ktoré poslúžia ako tácka na servírovanie, miska na odrezky či plech na pečenie. Tácky sú vhodné do umývačky riadu.

Návod na údržbu drevenej dosky:

Drevo umývajte iba vlhkou handričkou a nenechávajte oschnúť vo zvislej polohe. Pravidelným ošetrením dreva rastlinným olejom predlžujete jeho životnosť. Dosku neumývajte v umývačke riadu. Intenzívna vlhkosť a teplotné rozdiely môžu viesť k deformáciám, trhlinám, zafarbeniu - toto nieje dôvod k reklamácii.

ŠPECIFIKÁCIE

Rozmer: 50 x 32,5 x 8 cm

Materiál: gumovník, nerezová oceľ

Praktické rady

Vhodné do umývačky riadu: Áno, iba nerezová tácka

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské dosky na krájanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Farba: Hnedá
Materiál: Drevo
Rozmer: 32 cm
Typ produktu: Kuchynská doska
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: