Doska na krájanie 39 x 27 x 6 cm, s nerezovým podnosom, Continenta

Kód: CONT4026
Značka: Continenta
€63,99
Skladom (6 ks)

Drevená doska na krájanie je vyrobená z kvalitného a odolného gumovníkového dreva. Drevo je šetrnejšie k nožom vďaka prírodnému materiálu, a tak čepele takmer vôbec netupia. Na doske je vidieť peknú mozaiku individuálne zlepených drevených kociek. Súčasťou je nerezová zásuvka, ktorú využijete ako tácku na servírovanie alebo ako plech na pečenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynská doska na krájanie od značky Continenta je vyrobená z odolného gumovníkového dreva. Drevená doska na krájanie je šetrnejšia k nožom vďaka prírodnému materiálu, a tak čepele takmer vôbec netupia. Na doske je vidieť peknú mozaiku individuálne zlepených drevených kociek. Doska je 100% prírodná, má nadčasový dizajn s integrovaným kovovým logom. Má naolejovaný povrch pre ochranu dreva a podporu jeho antibakteriálne vlastnostiDosku umývajte len ručne, nedávajte ju do umývačky riadu.

Pogumované nožičky na spodnej časti dosky zaručujú bezpečnú prácu bez rizika zošmyknutiu dosky. Súčasťou je nerezová zásuvka na vysúvanie, ktorá poslúži ako tácka na servírovanie, miska na odrezky či plech na pečenie. Je vhodná do umývačky riadu.

Návod na údržbu drevenej dosky:

Drevo umývajte iba vlhkou handričkou a nenechávajte oschnúť vo zvislej polohe. Pravidelným ošetrením dreva rastlinným olejom predlžujete jeho životnosť. Dosku neumývajte v umývačke riadu. Intenzívna vlhkosť a teplotné rozdiely môžu viesť k deformáciám, trhlinám, zafarbeniu - toto nieje dôvod k reklamácii.

ŠPECIFIKÁCIE

Rozmer: 39 x 27 x 6 cm

Materiál: gumovník, nerezová oceľ

Praktické rady

Vhodné do umývačky riadu: Áno, iba nerezová tácka

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské dosky na krájanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Farba: Hnedá
Materiál: Drevo
Rozmer: 40 cm
Typ produktu: Kuchynská doska
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: