Lis na zemiaky HELIX, biely, Joseph Joseph

Kód: JS20100
Značka: Joseph Joseph
€30,90
Skladom (3 Ks)

Ručný lis na zemiaky a inú varenú zeleninu je veľmi dobre použiteľný. Stačí naplniť časť z nehrdzavejúcej ocele varenou zeleninou, nasadiť horný diel a "zaskrutkovať" do seba. Túto prípravu zemiakového cesta zvládnu nielen seniori, baviť bude určite všetkých. Inovatívny spôsob lisovania si rýchlo obľúbite kvôli jeho komfortu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: lisovanie bez použitia hrubej sily

Riešenie: ergonomické lisy Helix

Väčšina ručných lisov funguje na princípe vyvíjania sily vertikálne smerom dole. Pri lisoch Helix je pôsobenie sily naopak horizontálne. Unikátny otáčavý pohyb znásobuje použitú silu, vďaka čomu pracujete takmer bez námahy. Dvojdielny lis z nehrdzavejúcej ocele a nylonu je kvôli jednoduchému čisteniu rozložiteľný. V sérii nájdete lis na zemiaky, citrusy a cesnak.

  • Helix ergonomické horizontálne lisy
  • Funkčná časť z nehrdzavejúcej ocele umožní maximálnu hygienu
  • Farebná nylonová rukoväť je robustná a stabilná
  • Vhodné do umývačky riadu

Ručný lis na zemiaky a inú varenú zeleninu je veľmi dobre použiteľný. Stačí naplniť časť z nehrdzavejúcej ocele varenou zeleninou, nasadiť horný diel a "zaskrutkovať" do seba. Túto prípravu zemiakového cesta zvládnu nielen seniori, baviť bude určite všetkých. Inovatívny spôsob lisovania si rýchlo obľúbite kvôli jeho komfortu.

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné lisy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg
Farba: Biela
Typ produktu: Kuchynské náčinie
Séria: Joseph Joseph Helix
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143