Ostatné lisy

7 položiek celkom
Lis na zemiaky, WMF
Lis na zemiaky, WMF
Skladom (2 Ks)
€43,90
WM0610809990
Lis na zemiaky PROFI PLUS, WMF
€71
WM1872186030
Luskáčik na orechy, WMF
€23,90
WM1281619990
Luskáčik na orechy GOURMET, WMF
€22
WM1888566040
Lis na zemiaky HELIX, biely, Joseph Joseph
€34,30 –9 %
€30,90
JS20100

Ostatné kuchynské lisy – práca je jednoduchšia a rýchlejšia

Existujú rôzne druhy kuchynského náradia, ktoré vám prácu v kuchyni môže uľahčiť a urýchliť. Medzi nimi sú rôzne typy kuchynských lisov, ktoré sú určené na rôzne jedlá. Nižšie nájdete niektoré z nich:

  • Lisy na zemiaky

Lisy na zemiaky sú skvelé na drvenie zemiakov, ako aj inej varenej zeleniny. Robustné a spoľahlivé, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a ľahko sa používajú.

  • Luskáčiky

Luskáčiky sú nástroje navrhnuté na otváranie orechov rozbíjaním ich škrupín. Dodávajú sa v niekoľkých variáciách vrátane račne, skrutky a páky. Môžu sa tiež použiť na rozbitie ulít krabov a homárov, aby bolo dostupné jedlé mäso.

  • Lisy na hamburgery

Lis na hamburgery je kulinárska pomôcka, ktorá sa používa na presné sploštenie karbonátok z mletého mäsa, aby vyzerali pekne a varili sa rovnomernea vyrábali z nich konzistentne okrúhle hamburgery. Dizajn mriežky na lise vytvára na povrchu mäsa vzor pripomínajúci grilovaciu prepravku.

Väčšina našich lisov má nepriľnavý povrch, ktorý uľahčuje vyberanie placiek a zabraňuje zaseknutiu vášho spotrebiča mäsom. Pomocou lisu na hamburgery vytvoríte dokonale okrúhle karbonátky akejkoľvek veľkosti alebo hrúbky.

V obchode Kulina Store ponúkame mnoho ďalších typov kuchynských lisov a lisov. Nezabudnite si pozrieť náš výber ručných lisov a lisov na citrusy, lisov na cesnak a lisov na zemiaky. Ponúkame tiež elektrické krájače a drviče jedla , ktoré môžu byť skutočne užitočné, keď potrebujete nasekať alebo nastrúhať väčšie množstvo surovín.