Vešiak na uteráky MENOTO, samolepiaca, leštená nehrdzavejúca oceľ, Blomus

Kód: BM68880
Sticker
Značka: Blomus
€24,43
Skladom (2 Ks)

Samolepiaci háčik MENOTO z leštenej nehrdzavejúcej ocele je elegantným doplnkom vašej kúpeľne. Jeľahké hoopraviť. Jeho nosnosť je maximálne 0,5 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Háčik samolepiaci leštená nehrdzavejúca oceľ MENOTO je elegantným doplnkom do Vašej kúpeľne.Jednoducho sa upevňuje. Jeho nosnosť je max. 0,5 kg.

Háčik samolepiaci leštená nehrdzavejúca oceľ MENOTO v skratke:

  • Vyrobený z leštenej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmer: výška 6 cm, šírka 6 cm, hĺbka 2,6 cm
  • Jednoduché upevnenie
  • Nosnosť max. 0,5 kg

Charakteristikou ucelenej série MENOTO je dizajn čistých, jednoduchých línií. Objavíte tu kompletný rad doplnkov do kúpeľne z leštenej nehrdzavejúcej ocele.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Typ produktu: Doplnok do domu
Séria: Blomus MENOTO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139