Japonský a Santoku nôž Wüsthof

9 položiek celkom
Santoku nôž Performer Wüsthof 17 cm
Sticker
€270
WU1061231317
Santoku nôž URBAN FARMER 17 cm, Wüsthof
Sticker
€104,90
WU1025246017
Santoku nôž CLASSIC WHITE 17 cm, Wüsthof
Sticker
€133
WU1040231317
Japonský nôž GOURMET 17 cm, Wüsthof
Sticker
€79,90
WU1035046017
Santoku nôž CLASSIC IKON CREME 17 cm, Wüsthof
Sticker
€157
WU41760

Japonské a Santoku nože Wüsthof sú vynikajúcim doplnkom vášho kuchynského arzenálu. Tieto nože, známe svojou precíznosťou a remeselným spracovaním, sú kombináciou japonskej tradície a nemeckého inžinierstva, čo prináša výnimočný rezný výkon.

Japonské a Santoku nože Wüsthof, vyrobené z najlepších materiálov, sú ukážkou majstrovstva japonskej výroby nožov v kombinácii s odolnosťou a presnosťou spojenou so značkou Wüsthof. Výsledkom je kolekcia nožov, ktoré sú nielen funkčné, ale aj vizuálne ohromujúce.

Najmä nože Santoku sú oslavované pre svoju všestrannosť. Vďaka svojim kratším, širším čepeliam a vrúbkovaným okrajom vynikajú pri krájaní na plátky, kocky a sekaní rôznych surovín s ľahkosťou. Či už pripravujete zeleninu, mäso alebo ryby, nôž Santoku je vďaka svojmu dizajnu vhodným nástrojom do každej kuchyne.

Japonské a Santoku nože Wüsthof sú kované z vysokokarbónovej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje vynikajúce zachovanie ostria a odolnosť voči korózii. Rukoväte nožov sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezpečný úchop, čím sa znižuje riziko únavy rúk pri dlhodobom používaní.

Zaradenie týchto nožov do vašej kulinárskej rutiny môže pozdvihnúť váš zážitok z varenia, pretože vám umožní dosiahnuť presné rezy a odborne pripravené pokrmy. Či už ste profesionálny šéfkuchár, alebo domáci kuchár vášnivo milujúci varenie, nože Wüsthof Japan a Santoku sú nepostrádateľnými nástrojmi do vašej kuchyne.

Presvedčte sa sami o bezkonkurenčnej kvalite a výkone japonských a Santoku nožov Wüsthof. Preskúmajte našu ponuku a nájdite dokonalý nôž, ktorý vyhovuje vašim kulinárskym preferenciám a potrebám. Pozdvihnite svoju kuchársku hru s týmito výnimočnými nožmi a vychutnajte si umenie japonského a nemeckého remesla vo svojej kuchyni.