Lis na citrusy, Eva Solo

Kód: ES567613
Značka: Eva Solo
€28,90
Skladom (28 Ks)

Pokiaľ milujete originálne a nápadité kuchynské náčinie, kúpte si tento jedinečný lis značky Eva Solo vo farbe a tvaru citróna. Má účelný tvar pre ľahký úchop, protišmykový povrch a okraje s výrezmi, ktoré zadržia kôstky vnútri pri vylievaní. Nylonový a silikónový materiál sa ľahko čistí, lis je vhodný do umývačky riadu. Skvelý a praktický pomocník do vašej kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lis na citrusy Eva Solo je vyrobený v nápaditom dizajne. Návrhári sa nechali inšpirovať účelom lisu a vyrobili ho vo farbe a tvare citróna. Tento tvar má však aj svoje opodstatnenie, uľahčuje totiž uchopenie citrusov. Vďaka hrubému povrchu lisu potom nebude pri manipulácii prekĺzavať v ruke. Po použití ho môžete nechať postavený na linke, tekutina z neho nevytečie. Lis sa ľahko čistí, môžete ho tiež umývať v umývačke riadu.

Lis na citrusy Eva Solo v skratke:

  • Vyrobený z nylonu a silikónu s tvrdou lisovacou "mriežkou"
  • Okraje s výrezmi zadržujú pri vylievaní šťavy kôstky vnútri
  • V dizajne citróna
  • Hrubý povrch pre pevné uchopenie
  • Po použití stojí "vzpriamene"
  • Ľahko sa čistí
  • Vhodný do umývačky riadu

Dodatočné parametre

Kategória: Lisy a odšťavňovače na citrusy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.16 kg
Typ produktu: Kuchynské náčinie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431