Nepriľnavá panvica CHOC EXTREME 28 cm, de Buyer
Kód: DB830028100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Panvice s nepriľnavým povrchom Choc EXTREME sú vyrobené z liateho hliníka, ktorý vyniká excelentnou tepelnou vodivosťou. Majú vysokokvalitný nepriľnavý povrch, ktorý zaručene neobsahuje PFOA. Povrch je mimoriadne tvrdý, vhodný na pomalé varenie jemných pokrmov, ako sú ryby, vajcia, palacinky atď. Panvice Choc EXTREME sú vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie. Môžu sa používať na pečenie v rúre. Ľahko sa čistí, odporúča sa ručné umývanie.
Panvice ChocEXTREME v stručnosti:
- Vyrobené z hliníkového odliatku
- Vysokokvalitný nepriľnavý povrch bez PFOA
- Extrémne tvrdý povrch, dlhá životnosť
- 7 mm hrubé magnetické dno
- Ergonomická rukoväť z liatej nehrdzavejúcej ocele
- Vhodné pre všetky zdroje tepla vrátane indukcie
- Ideálne na dusenie, ohrievanie a jemné vyprážanie jemných jedál, ako sú ryby alebo palacinky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.7 kg |
| EAN: | 3011248300286 |
| Farba: | Šedá |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 28 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | de Buyer Choc EXTREME |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 200 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! | ![]() |
