Panvica PROFIRESIST 24 cm, WMF
Kód: WM1756246411Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProfiResist sú prvé panvice s nepriľnavým povrchom na celý život. Sú vybavené štruktúrou v tvare včelieho plástu z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vyplnená nepriľnavým povrchom. Tým sa chráni pred mechanickým opotrebovaním. Rukoväť z nehrdzavejúcej ocele je ergonomicky tvarovaná. Panvice sú vyrobené z trojvrstvového materiálu. Vnútorná vrstva je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 18/10 - Cromargan®, jadro je z hliníka a vonkajší plášť je z pochrómovanej ocele. Panvice umožňujú rýchlu a kontrolovanú reguláciu teploty, vynikajúce rovnomerné rozloženie tepla a sú účinnejšie ako panvice so sendvičovým dnom. Panvice sú vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie a možno ich používať v rúre. Panvice sa neodporúča umývať v umývačke riadu.
Panvice ProfiResist WMF v skratke:
- Nepriľnavý povrch na voštinovej štruktúre z nehrdzavejúcej ocele
- Veľmi dobré nepriľnavé vlastnosti, odolné proti poškriabaniu
- Telo panvice z trojvrstvového materiálu
- Ideálna panvica na steaky a všetko, čo vyžaduje prudké restovanie
- Pre všetky typy varných zdrojov vrátane indukcie
- Rukoväť z nehrdzavejúcej ocele s otvorom na zavesenie
- Testovaná kvalita WMF
- Záruka 5 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hybridné univerzálne panvice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 4000530649843 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | WMF ProfiResist |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | A |
| Výrobca: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 260 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Čína |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Pozvoľné nahriatie (2 - 4 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. | ![]() |
