REVOL FROISSÉS séria

11 položiek celkom
Podnos FROISSES, drevo, REVOL
€22
RV649187
Ramekin FROISSÉS 170 ml, biela, REVOL
€10 –10 %
€9
RV644823
Šálka FROISSÉS 50 ml, biela, porcelán, REVOL
€13
RV636745
Šálka FROISSÉS, 180 ml, biela, porcelán, REVOL
€18,60
RV617868
Šálka FROISSÉS, 180 ml, červená, porcelán, REVOL RV636513
Šálka FROISSÉS 180 ml, saténová čierna, porcelán, REVOL RV002114
Kávová lyžička, porcelán, REVOL
€3,19
RV638826
Šálka na espresso FROISSÉS 80 ml, biela, porcelán, REVOL RV616096

Vitajte v podmanivom svete REVOL FROISSÉS, v ktorom sa umelecké umenie snúbi s funkčnosťou v dokonalej harmónii. Táto kolekcia ponúka rozmanitú škálu porcelánových kúskov, ktoré určite nanovo definujú vaše stolovanie.

V rámci kolekcie FROISSÉS nájdete širokú škálu jedálenského riadu a servírovacích predmetov. Každý kus je dôkazom neochvejnej oddanosti spoločnosti REVOL remeselnému spracovaniu a dizajnu. Či už usporadúvate intímnu večeru alebo veľkolepú oslavu, tieto kúsky bez námahy pozdvihnú úroveň vášho prestretého stola.

To, čo skutočne odlišuje kolekciu FROISSÉS, je jej výnimočná trvanlivosť. Tieto kúsky, vyrobené z prvotriedneho porcelánu, sú navrhnuté tak, aby vydržali požiadavky každodenného používania. Sú nielen vhodné do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu, ale aj odolné voči odštiepeniu a prasknutiu, čo zaručuje dlhú životnosť bez toho, aby sa znížil štýl.

Dizajn kolekcie FROISSÉS je nádhernou kombináciou rozmarnosti a sofistikovanosti. Tieto kúsky, inšpirované pokrčeným vzhľadom papierového pohára, dodajú vášmu prestieraniu nádych hravosti. Ich jedinečná štruktúra a žiarivé farby z nich robia výraznú voľbu pre neformálne stretnutia aj formálne udalosti.

Či už ste profesionálny šéfkuchár, ktorého cieľom je zapôsobiť na svojich hostiteľov, alebo domáci kuchár, ktorý si cení estetiku a praktickosť, kolekcia REVOL FROISSÉS poskytuje dokonalé plátno pre vaše kulinárske výtvory. Tieto porcelánové kúsky nie sú len vizuálne ohromujúce, ale aj vysoko funkčné, vďaka čomu sa stanú nevyhnutným doplnkom vašej kuchyne.

Kolekcia REVOL FROISSÉS je oslavou umenia, odolnosti a praktickosti. Pozdvihnite svoje zážitky pri stolovaní a zaujmite týmito nádhernými porcelánovými kúskami, ktoré bez námahy spájajú formu a funkčnosť. Či už ide o každodenné stolovanie alebo špeciálnu príležitosť, táto kolekcia dodá vášmu stolu nádherný šarm.