Teplomery

10 položiek celkom
Teplomer na mäso PROFI PLUSWMF
€48,99 –7 %
€45,10
WM1872386030
Teplomer na mäso SCALA, čierny, WMF
€21,30
WM0608636030
Teplomer na steaky SCALA, WMF
€21
WM0608676030
Teplomer na víno CLEVER a MORE WMF
€13,90
WM0658516030
Teplomer do rúry, de Buyer
€24
DB488501
Teplomer veka grilu, Outdoorchef
€16,90
ODCH1821166
Digitálny teplomer na mäso 20 cm, de Buyer
€52,40
DB488100N
Teplomer na grilovanie BLOCK, sada 2 ks, bezdrôtový, Meater MEATER1BLOCK

Potravinové teplomery - najlepší spôsob, ako sledovať, čo jete

Čo je to potravinárský teplomer?

Potravinárský teplomer je zařízení používaná na meranie teploty jedlaaby ste zistili, či sa dosiahla požadovaná úroveň prepečenia.

Aké sú typy potravinárskych teplomerov?

Existuje niekoľko typov teplomerov na potraviny, ktoré sa líšia funkciou, dizajnom a niekedy aj účelom:

Digitálny teplomer na mäso

S teplomerom na mäso môžete spoľahlivo grilovať mäso, pripravovať rybie filety, bravčové kotlety, kuracie prsia alebo pripravovať steaky na správnej úrovni prepečenia.

Vpichovací teplomer

Ihlové teplomery alebo teplomery so sondou sú prenosné digitálne zariadenia, ktoré sa používajú na zisťovanie teploty potravín, ako je mäso, saláma, syr, paradajky atď. Vďaka kompaktným rozmerom, rýchlemu času odozvy a schopnosti zisťovať teplotu predmetu bez toho, aby ste sa ho priamo dotkli, je používanie sondového teplomera neuveriteľne jednoduché

Bezdrôtové potravinové teplomery

Bezdrôtové inteligentné teplomery na potraviny vám umožnia ovládať teplotu na diaľku, takže sa výborne hodia na varenie vonku (grilovanie, táborák, varenie na ohni v kotlíku atď.). Tieto teplomery sú nielen inteligentné, ale aj užívateľsky prívetivé a ľahko sa používajú.

Teplomer na víno

Používanie teplomeru na víno je celkom jednoduché. Teplotu vína môžete skontrolovať bez toho, aby ste museli otvoriť fľašu. Teplomer na víno jednoducho obtočte okolo fľaše ako náramkové hodinky a po krátkej chvíli môžete skontrolovať teplotu na digitálnom displeji.

Všetky tieto typy teplomerov nájdete na stránke Kulina. Sme známi našimi spoľahlivými a kvalitnými kuchynskými potrebami a spotrebičmi. Sme známy pre naše spoľahlivé a vysokokvalitné kuchynské riady a spotrebiče od značiek ako WMF, de Buyer a mnoho dalších.

kuchynská minútka je príjemným doplnkom k teplomerom na potraviny. Kuchynská minútka je prístroj, ktorý možno nastaviť na určitý počet minút a ktorý po uplynutí nastaveného času vydá upozornenie v podobe zvončeka alebo bzučiaka. Pri manipulácii s horúcimi potravinami by ste mali používať aj podložky , na ochranu stola pred poškodením a opotrebovaním rukavice na pečenie v rúre na ochranu rúk pred horúcim jedlom.

A ak hľadáte teplomer, pretože ste milovníkom grilovania alebo mäsa, pozrite si aj našu ponuku grilovacieho náčinia, aby boli vaše zážitky ešte príjemnejšie.