Wok CHOC RESTO EXTREME 32 cm, nepriľnavý povrch, hliník, De Buyer
Kód: DB831700Súvisiaci tovar
Podrobný popis
POPIS
Wok panvica z kolekcie Choc Resto Extreme od výrobcu De Buyer je vyrobená z odolného, liateho hliníka. Panvica je veľmi ľahká, vhodná na prípravu citlivých surovín s minimom tuku , ako sú ryby a vajcia, takže umožňuje zdravé varenie. Hrúbka materiálu je 5 mm, čo zaručuje rozmerovú stálosť, dokonalé nepriľnavé vlastnosti, kvalitný povrch, odolnosť a optimálnu vodivosť pri každodennom používaní. Materiál neobsahuje škodlivé látky PFOA.
Panvice Choc Resto Extreme sú vďaka špeciálnemu feromagnetickému dnu vhodné na všetky typy sporákov vrátane indukčných . Po stranách panvice WOK sú hliníkové úchyty, ktoré môžu byť horúce, preto s panvicou zaobchádzajte opatrne. Wok panvica je vhodná na prípravu ázijských jedál, stir-fry a rýchle orestovanie mäsa či zeleniny.
TIP: Pre dlhšiu životnosť panvíc nepoužívajte kovové náradie. Vyhnite sa zahrievaniu panvíc bez obsahu, prehriatiu alebo tepelným šokom. Panvice s nepriľnavým povrchom nie sú vhodné do umývačky riadu, odporúčame len jemné ručné umývanie mäkkou špongiou bez agresívnych čistiacich prostriedkov.
ŠPECIFIKÁCIA
Priemer: 32 cm
Materiál: liaty hliník
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Francúzsko
VÝHODY A NEVÝHODY
![]() |
Panvice Choc Resto Extreme sú vyrobené z liateho hliníka bez škodlivých prímesí a PFOA. Panvica je veľmi ľahká, ľahko sa s ňou manipuluje. Dno s hrúbkou 5 mm poskytuje extrémne nepriľnavý povrch a umožňuje zdravé varenie s minimom tuku. Vďaka feromagnetickému jadru má vynikajúcu vodivosť . Rozšírený a vypuklý tvar panvice oceníte pri otáčaní a servírovaní jedla. Rukoväte na oboch stranách. Vhodné pre všetky typy sporákov vrátane indukčných. |
![]() |
Nie je vhodný do umývačky riadu ani do rúry. |
PRAKTICKÉ RADY
Vhodné pre plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky
Bezpečnosť v rúre: NIE
Možno umývať v umývačke riadu: NIE, iba ručné umývanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wok panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 3011248317000 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 32 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | WOK panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Taliansko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! | ![]() |


