Box na papierové vreckovky MENOTO, leštená nehrdzavejúca oceľ, Blomus

Kód: BM68822
Značka: Blomus
€86,65
Skladom (8 Ks)

Box na vlhčené utierky MENOTO z kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele s čiernym plastovým vekom je užitočnou pomôckou na toalete alebo v kúpeľni. Na prvý pohľad zaujme svojím strohým dizajnom, ktorý sa hodí do moderných interiérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Box na vlhčené obrúsky MENOTO z vysoko kvalitnej leštenej nehrdzavejúcej ocele s plastovým vekom v čiernej farbe je užitočným pomocníkom na toalete či v kúpeľni. Na prvý pohľad zaujme svojím strohým dizajnom, ktorý sa hodí do moderných interiérov.

Box na vlhčené obrúsky MENOTO v skratke:

  • Vyrobený z leštenej nehrdzavejúcej ocele
  • Veko z čierneho plastu
  • Rozmer: výška 7,5 cm, šírka 13 cm, dĺžka 15 cm
  • Jednoduché otváranie

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára kvalitné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zásobník na papierové kapesníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.58 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Typ produktu: Doplnok do kúpeľne
Séria: Blomus MENOTO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139