Brúska na nože TWINSHARP SELECT, Zwilling

Kód: ZW32601000
Značka: ZWILLING
€55,14 –8 %
Brúska na nože TWINSHARP SELECT, Zwilling
€55,14 –8 % €50,40
Skladom (6 Ks)

Brúska na nože Twinsharp DUO Zwilling umožňuje jednoduché obnovenie ostrosti nožov. Brúska na nože má dva ostriace moduly. Oceľové kotúče umožňujú hrubé predostrenie a keramické kotúče jemne doostria a vyhladia čepele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brúska na nože TWINSHARP Select je odolná proti poškodeniu a jednoduchá na použitie. Brúsenie s ňou je bezpečné. Záštita chráni pred skĺznutím ostria noža na prsty. Nesprávne použitie brúsky je takmer nemožné.

Vyrobená z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s dvomi modulmi. Prvý modul (s brúsnymi kotúčikmi z nehrdzavejúcej ocele) opravuje mierne poškodenie čepele, druhý modul (s keramickými kotúčikmi) potom ostrie jemne vyhladzuje a obnovuje vysokú ostrosť. Výhodou brúsky TWINSHARP Select je možnosť jeho použitia aj ľavákmi. Nie je vhodná pre ázijské ani zúbkované nože!

Použitie je jednoduché:

  1. Brúsku položte na podložku pred seba, jednou rukou uchopte brúsku, druhou rukou nôž.
  2. Najskôr použite na vyhladenie nerovností čepele modul č. 1, potom na nabrúsenie ostria modul č. 2.
  3. Na nôž pri preťahovaní brúskou netlačte, mohli by ste zničiť ako ostrie noža tak brúsne kotúčiky.
  4. Brúste ľahkým opakovaným ťahom po celej dĺžke ostria, od rukoväti až po špičku, bez použitia sily.
  5. Rýchlosť pohybu nehrá v procese brúsenia žiadnu rolu.

Dokonca aj ten najlepší nôž stratí v priebehu času svoju pôvodnú ostrosť. Preto je nevyhnutné nože priebežne brúsiť či udržiavať ich ostrosť. S použitím správnej techniky a ocieľok či brúsok nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels bude táto úloha ľahká.

Dodatočné parametre

Kategória: Ocieľky a brúsky na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.32 kg
Typ produktu: Ostrenie nožov
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním. 104438