Brúsny kameň 3000/8000, Zwilling

Kód: ZW32505300
Značka: ZWILLING
€154,80
Skladom (3 Ks)

TWIN Finishing Stone Pro od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels je vyrobený zo syntetického materiálu s dlhou životnosťou. Je navrhnutý na dosiahnutie profesionálnej ostrosti, keď je hrana hladká ako sklo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brúsny kameň TWIN Finishing Stone Pro od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels je vyrobený zo syntetického materiálu s dlhou životnosťou. Je určený na dosiahnutie profesionálnej ostrosti, kedy je ostrie hladké ako sklo.

Brúsny kameň TWIN Stone Pro v stručnosti:

  • Brúsi bez nutnosti "prednamáčania" kameňa, postačí vodou potrieť pred použitím
  • Umelohmotná vanička s gumovými nožičkami pre väčšiu stabilitu pri brúsení
  • Jemná zrnitosť 3000 a extra jemná zrnitosť 8000
  • Dlhá životnosť

Dokonca aj ten najlepší nôž stratí v priebehu času svoju pôvodnú ostrosť. Preto je nevyhnutné nože priebežne brúsiť či udržiavať ich ostrosť. S použitím správnej techniky a ocieľok či brúsok nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels bude táto úloha ľahká.

Dodatočné parametre

Kategória: Ocieľky a brúsky na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.88 kg
Typ produktu: Ostrenie nožov
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním. 104438