Elektrický mlynček na soľ a korenie ZELI, Peugeot

Kód: PG228480
Značka: Peugeot
€116 –8 %
Elektrický mlynček na soľ a korenie ZELI, Peugeot
€116 –8 % €106
Skladom (8 Ks)

Darčeková sada elektrických brúsok ZELI Peugeot v skratke:

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčeková súprava elektrických mlynčekov na korenie a soľ ZELI, Peugeot v skratke:

 • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie čierneho korenia.
 • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie hrubej soli.
 • Jednoduché ovládanie jednou rukou.
 • Osvetlenie na spodnej strane mlynčeka.
 • Ľahké nastavenie hrúbky mletia čierneho korenia zo spodnej strany mlynčeka.
 • Pochrómovaný plast s brúseným povrchom.
 • Vyrobené vo Francúzsku.
 • Dodáva sa so soľou / korením.
 • Na motor mlynčeka záruka 2 rok.
 • Predĺžená záruka 5 rokov na telo mlynčeka.
 • Na mlecí mechanizmus záruka doživotná.

Elektrický mlynček ZELI – malý, ale výkonný pomocník pri korenení pokrmov. Ergonomický tvar padne dobre do ruky a uľahčuje manipuláciu. Nastaviteľná hrúbka mletia čierneho korenia na spodnej strane je samozrejmosťou. Mlynček sa spúšťa stlačením tlačidla na hornej strane. Mlynček je poháňaný 4 batériami AAA.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na korenie Peugeot:

Mechanizmus sa skladá z dvojradovej ozubenej špirály, ktorá perfektne vedie a drží jednotlivé zrnká korenia. Oceľ, z ktorej je mechanizmus vyrobený, je špeciálne ošetrený patentovaným postupom proti korózii. Výsledkom je, že si mechanizmus zachová svoju ostrosť a odolnosť.

Aké korenie použiť?

Pre ideálny výsledok používajte zrnká čierneho korenia s priemerom 5 mm alebo menej. Možno používať, čierne, biele alebo zelené korenie. Zmes farebného korenia by nemala obsahovať viac ako 15% ružového (červeného) korenia. V mlynčekoch Peugeot určených na korenie možno tiež mlieť sušený koriander.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na soľ Peugeot:

Mlecí mechanizmus na soľ bol vyvinutý špeciálne na mletie hrubej a suchej morskej soli. Je zhotovený z nehrdzavejúcej ocele, takže nie je ohrozený koróziou, ktorú by soľ mohla spôsobiť.

Akú soľ použiť?

Pre ideálny chod a využitie mlynčeka odporúčame zrnká hrubej soli s priemerom do 4 mm. Používajte vždy hrubú soľ, a to buď suchú morskú, alebo kamennú.

Peugeot, značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1810, je symbolom francúzskej gastronómie a životného štýlu. Telá mlynčekov Peugeot aj mlecie mechanizmy sa vyrábajú vo Francúzsku vo vlastných prevádzkach. Mlynčeky sa kompletizujú ručne a následne sa veľmi dôkladne kontrolujú. Bezchybné fungovanie je pre značku Peugeot samozrejmosťou. Na mlecie mechanizmy poskytujú celoživotnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na korenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.88 kg
Farba: Strieborná
Materiál: Plast
Typ mlynčeka: Elektrický
Počet kusov: 2 ks
Typ produktu: Mlynček
Séria: Peugeot ZELI
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Továreň Peugeot Saveurs vyrába mlynčeky známe po celom svete. Od návrhu dizajnu, technický vývoj až po samotné spracovanie dreva a precízne montovanie, všetko prebieha priamo v továrňach značky - v malom podniku len so 130 zamestnancami. Firma sa od svojich počiatkov pred vyše 200 rokmi vyšvihla na popredné miesta v exporte mlynčekov a dnes dováža tovar do viac ako 80 krajín sveta. Sortiment navyše rozšírila o produkty pre milovníkov vína a kávy. 104394