Vonkajší teplomer 8 cm, digitálny, čierny, Eva Solo

Kód: ES567768
Sticker
Značka: Eva Solo
€59,90
Skladom (13 Ks)

Digitálny vonkajší teplomer Eva Solo je navrhnutý tak, aby odolával poveternostným vplyvom, takže môžete pohodlne monitorovať vonkajšiu teplotu vo vašej záhrade alebo na terase po celý rok. Polkruhový teplomer môžete veľmi ľahko umiestniť priamo na vonkajšiu stranu skla a sledovať teplotu v exteriéri z pohodlia domova. Veľké a dobre čitateľné digitálne číslice sa dajú prečítať jednoduchým pohľadom cez okienko. Pripevnenie a odstránenie teplomera je otázkou chvíľky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Digitálny vonkajší teplomer Eva Solo je navrhnutý tak, aby odolal nepriazni počasia a vy ste mohli pohodlne sledovať vonkajšiu teplotu na záhrade či terase po celý rok. Okrúhly teplomer veľmi ľahko umiestnite priamo na sklo z vonkajšej strany a teplotu exteriéru sledujete z pohodlia domova. Veľké a jasne zreteľné digitálne číslice jednoducho prečítate letmým pohľadom cez okno. Pripevnenie a odobratie teplomera je otázkou chvíľky.

Digitálny vonkajší teplomer Eva Solo

  • ⌀ 8 cm, kompaktný okrúhly tvar
  • Vyrobený z odolného čierneho plastu a nehrdzavejúcej ocele
  • Veľké digitálne číslice sa dobre čítajú
  • Odolá nepriazni počasia
  • Jednoduché umiestnenie aj odobratie

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie teplomery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.16 kg
Farba: Čierná
Typ produktu: Doplnok do domu
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431