Kuchárske kliešte TURNER THONGS, Joseph Joseph

Kód: JS10142
Sticker
Značka: Joseph Joseph
€17,90
Skladom (13 Ks)

Dizajnová výzva spoločnosti Joseph Joseph: kliešte, ktoré otočia aj jemné filé alebo veľké steaky

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: kliešte, ktoré obrátia aj krehké filety alebo veľké steaky

Riešenie: kliešte Turner Thongs

Široká obracačka poskytne výbornú oporu steaku, burgeru aj rybacej filete, keď ale dôjde na obracanie, jasne víťazia kliešte. Tento súboj inšpiroval dizajnérov Joseph Joseph, ktorí vytvorili kliešte s plochou a veľkou pracovnou časťou. Inžinieri tak vzali to najlepšie z oboch nástrojov a vytvorili náčinie, ktoré si poradí so všetkým, čo sa ocitne na panvici.

  • Široké kliešte
  • Skosené hrany umožnia lepšie podobratie
  • Žiaruvzdorné do 270 °C
  • Vhodné aj na nepriľnavé povrchy
  • Možno aretovať do uzatvorenej polohy
  • Vhodné do umývačky riadu

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské kliešte a pinzety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.18 kg
Typ produktu: Kuchynské náčinie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143