Etažér LEGIO NOVA 29 cm, Eva Solo

Kód: ES887266
Značka: Eva Solo
€97,40
Skladom (4 Ks)

Legio Nova od dánskej spoločnosti Eva Solo je určená na elegantné servírovanie sladkostí, občerstvenia alebo ovocia. Vďaka jemným líniám s rafinovaným reliéfom bude skutočnou ozdobou vášho prestretého stola. Legio Nova bola vyrobená z kvalitného glazovaného porcelánu a nehrdzavejúcej ocele. Skladá sa z troch dosiek s priemerom 19, 22 a 25 cm a stojana z nehrdzavejúcej ocele. Ľahko sa skladá a rozkladá, takže pri skladovaní nezaberá veľa miesta. Všetky diely je možné umývať v umývačke riadu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Etažér Legio Nova od dánskej spoločnosti Eva Solo je určený na elegantné servírovanie cukroviniek, jednohubiek či ovocia. Vďaka jemným líniám s rafinovaným reliéfom bude ozajstnou ozdobou vášho prestretého stola. Etažér Legio Nova bol vyrobený z kvalitného glazovaného porcelánu a ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele. Skladá sa z troch tanierov s priemermi 19, 22 a 25 cm a stojana z nehrdzavejúcej ocele. Dobre sa zostavuje aj rozkladá, pri skladovaní tak nezaberá veľa miesta. Všetky diely je možné umývať v umývačke riadu.

O porceláne Legio Nova v skratke:

  • Vyrobený z vysoko kvalitného glazovaného porcelánu.
  • Porcelán je vhodný na použitie v rúre, mikrovlnnej rúre či mrazničke.
  • Ak chcete pokrm ohriať či zapiecť v tej istej nádobe, v ktorej ste ho zamrazili, vložte ho do ešte chladnej (nepredhriatej) rúry.
  • Nevhodné použitie na priamych zdrojoch žiarenia, ako sú plynové alebo elektrické platničky.
  • Všetok porcelán Legio Nova je možné umývať v umývačke riadu.
  • 10-ročná záruka na porcelán!

Atraktívny dizajn série Legio Nova efektne rámuje prezentáciu servírovaného jedla. Vďaka princípu vytvorenia sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi možno kombinovať porcelán Legio Nova s rôznymi výrobkami zo sérií Legio®, Amfio a CLASSIC. Nájdete tu váš obľúbený riad v okrúhlych aj oválnych tvaroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Servírovacie stojany na torty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.68 kg
Typ produktu: Doplnok pre servírovanie
Séria: Eva Solo Legio Nova
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431