Horľavý gél na gélový svietnik LUNA, Blomus

Kód: BM31057
Značka: Blomus
€8,11
Skladom (23 Ks)

Horľavý gél v plechovke je určený pre vonkajší gélový svietnik LUNA, ktorý doň môžete priamo umiestniť, ale je vhodný aj pre iné vonkajšie svietidlá, do ktorých ho môžete podľa potreby vždy naliať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horľavý gél s objemom 500 mililitrov je vhodný pre vonkajší gélový svietnik LUNA. Je vhodný taktiež pre záhradné horáky a fakle, veľké gélové sviečky alebo stolové svietidlá, ktoré nemajú knôt. Vydrží horieť až 3 hodiny.

Horľavý gél v plechovke môžete umiestniť priamo do svietnika LUNA. Do ostatných vonkajších svietnikov odlejte gél podľa potreby.

Pri manipulácii s gélom dodržujte bezpečnostné pokyny:

  • Uchovávajte mimo dosahu detí!
  • Pri manipulácii s ním nefajčite!
  • Je vysoko horľavý, nesmie sa skladovať či umiestňovať v blízkosti zdroja tepla či ohňa.
  • V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte obal výrobku.
  • Vdychovanie pár môže spôsobovať ospalosť či závrat.

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára kvalitné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné pochodne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg
Typ produktu: Záhradné svetlo
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139