Karafa na olej 500 ml, bez odkvapkávania, Eva Solo

Kód: ES567685
Značka: Eva Solo
€38
Skladom (76 Ks)

Už naše babičky vedeli, že oleje a octy sú v kuchyni tekutým korením. Chcete ich mať po ruke a zároveň ich použiť ako štýlovú dekoráciu? Ak áno, vložte bylinky a korenie do karafy Eva Solo a zalejte ich olejom alebo octom. Karafa udrží chuť a vôňu oleja alebo octu pekne pod zátkou. Okrem toho vám priehľadnosť skla umožňuje vychutnať si vlastnú chuť očami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Už naše babičky vedeli, že oleje a octy sú tekutým korením v kuchyni. Chcete ich mať poruke a zároveň ich využiť ako štýlovú dekoráciu? Ak áno, dajte bylinky a korenie do karafy Eva Solo a naplňte olejom alebo octom. Chuť aj vôňu vami pripraveného oleja či octu udrží karafa pekne pod zátkou. Priehľadnosť skla vám navyše umožní vychutnať si očami svoj vlastný vkus.

Lievik z leštenej nehrdzavejúcej ocele pri používaní dokonale reguluje prúd tekutiny, zároveň je vybavený okrajom drip-free bez kvapkania. Už žiadne škvrny na stole.

Karafa na olej alebo ocot Eva Solo v skratke:

  • Pomáha pri varení, servírovaní a uchovávaní olejov a octov
  • Drip-free lievik z nehrdzavejúcej ocele umožňuje presné nalievanie bez kvapkania
  • Tesne priliehajúca zátka zo silikónu zachová arómu a chuť
  • Sklo je žiaruvzdorné
  • Karafu môžete umývať v umývačke riadu
  • Produkt získal za svoj dizajn prestížne ocenenie: Red Dot Design Award

Vyrobte originálny a osobný darček pre vašich blízkych! Nalejte do karafy olej alebo ocot a pridajte bylinky podľa chuti. Takýto darček je osobný, praktický a zároveň veľmi estetický.

Dodatočné parametre

Kategória: Omáčniky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Typ produktu: Doplnok pre servírovanie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431