Karafa na vodu BASIC 1 l, s čiernym vekom, WMF

Kód: WM0617706610
Akcia Sticker
Značka: WMF
€53,10 –20 %
Karafa na vodu BASIC 1 l, s čiernym vekom, WMF
€53,10 –20 % €42,48
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Práve popíjate espresso alebo sa chystáte pripraviť veľkolepú hostinu pre svojich blízkych? Voda je správnym doplnkom k obom. Spoločnosť WMF vytvorila karafu na vodu na všetky príležitosti. Spĺňa požiadavky na hygienické podávanie vody a má veľmi atraktívny dizajn. Premyslené veko nielenže automaticky uzatvára karafu, ale vďaka zabudovanému sitku udrží vnútri aj kocky ľadu alebo kúsky ovocia. Karafa sa dá umiestniť do dverí chladničky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popíjate práve espresso, alebo sa chystáte pripraviť veľkolepú hostinu pre vašich blízkych? Voda je ten pravý doplnok k obom. WMF vytvorila karafu na vodu pre všetky príležitosti. Spĺňa požiadavky na hygienické servírovanie vody a navyše vo veľmi atraktívnom dizajne. Skvele premyslené viečko karafu nielen automaticky uzatvára, ale vďaka vstavanému sitku zadrží vnútri kocky ľadu alebo kúsky ovocia pri nalievaní. Karafu môžete umiestniť do dverí chladničky.

Basic je základom pre vašu domácnosť. Kolekcia zahŕňa predmety na každodenné použitie v kuchyni a servírovanie na stôl. Cukornička, dávkovač na smotanu, na med, dávkovače na ocot a olej, karafy na vodu či chladiace nádoby v krásnom dizajne.

Dodatočné parametre

Kategória: Karafy na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.04 kg
Farba: Čierná
Materiál: Sklo
Typ produktu: Karafa
Séria: WMF Basic
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E
Položka bola vypredaná…

WMF - prémiová nemecká kvalita do vašej kuchyne

WMF – prémiový nemecký dizajn

WMF – zdravé varenie s prémiovým riadom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. 104428