Otvárač na konzervy CAN-DO PLUS, zelená, Joseph Joseph

Kód: JS20005
Značka: Joseph Joseph
€22,49 –15 %
Otvárač na konzervy CAN-DO PLUS, zelená, Joseph Joseph
€22,49 –15 % €19
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Pokiaľ je pre vás otváranie konzerv nočnou morou z tohoto zeleného otvárača Can-Do značky Joseph Joseph budete nadšení. Vďaka nemu totiž otvoríte jednoducho a bezpečne akúkoľvek konzervu, a to bez použitia hrubej sily. Ideálny pre ženy či seniorov! Intuitívny otočný systém, kompaktná veľkosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: jednoduché otváranie konzerv bez použitia hrubej sily

Riešenie: kompaktný otvárač Can-Do

Dostať sa do konzervy vyžaduje značnú mieru odvahy, alebo naozaj veľmi dobrý otvárač. Dizajnér Mike Sanders počítal aj s tým, že sa do otvárania pustia ženy či seniori a vytvoril skvelý otvárač Can-Do, ktorým je možné veľmi dobre a bezpečne odstrániť viečko plechovky.

  • Kompaktná veľkosť
  • Jednoduché použitie bez použitia sily
  • Nevhodné do umývačky riadu – po použití utrite vlhkou handričkou
  • K dispozícii v 2 farebných variantoch

Otvárač Can-Do stačí nasadiť a pootočiť gombíkom na hornej strane – dôjde k stabilizácii na hranu konzervy. Ďalším otáčaním dôjde k oddeleniu viečka a stlačením tlačidla na boku uvoľníte viečko z otvárača. Intuitívny otočný systém je dokonale bezpečný a perfektne skladný.

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Otváraky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg
Farba: Zelená
Typ produktu: Kuchynské náčinie
Séria: Joseph Joseph Can-Do™
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143