Kúpeľňový odpadkový kôš SONO 5 l, tmavohnedá, Blomus

Kód: BM69168
Značka: Blomus
€81,55
Skladom (4 Ks)

Kozmetický odpadkový kôš SONO v jednofarebnom vyhotovení dokonale ladí s modernými interiérmi. Dokonalý minimalizmus bez hrán so zapusteným vekom spĺňa najprísnejšie pravidlá maximálnej jednoduchosti. Pohodlné nožné ovládanie s pomalým zatváraním umožňuje plynulé používanie. Odnímateľné vedro uľahčuje jeho vyprázdňovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetický nášľapný odpadkový kôš SONO v mono farebnom vyhotovení je objektom výborne ladí s moderným interiérom. Dokonalý minimalizmus bez hrán so zapusteným vekom spĺňa najprísnejšie pravidlá maximálnej jednoduchosti. Komfortzné nášľapné ovládanie s pomalým zatváraním umožňuje nerušivé používanie. Vyberateľný zásobník zjednodušuje jeho vysypávanie.

  • Moderné odpadkové koše v trendy farbách
  • Jemný matný povrch
  • S praktickým nášľapným otváraním

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpeľňové koše
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Typ produktu: Doplnok do kúpeľne
Séria: Blomus SONO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139