Krájače na vajíčka

3 položiek celkom
Krájač na vajcia, WMF
€32,99 –9 %
Krájač na vajcia, WMF
Skladom (10 Ks)
€30
WM0634306040
Pomôcka na vajíčka na hniličku, WMF
€11,90
WM1882556030
Krájač na vajcia INGENIO K2073514, Tefal
€13,99 –25 %
€10,40
TEFK2073514

Krájače na vajcia – majte svoje vajce rovnomerne a dokonale nakrájané

Čo je to krájač/krájač na vajíčka?

Krájač na vajcia je kulinárska pomôcka, ktorá sa používa na rýchle a rovnomerné krájanie olúpaných vajec uvarených natvrdo na rovnomerné plátky. Typicky pozostáva z rámu vyrobeného z plastu, nehrdzavejúcej ocele alebo kovu s niekoľkými drôtenými čepeľami, ktoré sú zvyčajne pritlačené k vajcu. Pre rýchle, dokonalé a praktické uvarenie vajíčok skontrolujte jeden z elektrických varičov vajíčok WMF a potom krájajte svoje dokonale uvarené ee pomocou krájača na vajíčka!

Aké sú hlavné výhody vlastníctva krájača na vajíčka?

Úspora času je jednou z kľúčových výhod používania krájača na vajcia. Nakrájanie natvrdo uvareného vajca rýchlo a bez námahy je výrazne rýchlejšie ako pomocou noža za pár sekúnd. Ak sa ponáhľate alebo potrebujete pripraviť veľa vaječných jedál, potom bude tento nástroj veľmi užitočný.

Používanie krájača vajec tiež zaisťuje, že všetky plátky budú jednotné, čo je úžasná výhoda. To je rozhodujúce pre recepty ako vaječný šalát a sendviče, najmä ak hosťom podávate vajíčka. Vykrajovač na vajíčka zaistí, že každý kúsok bude mať rovnakú veľkosť, čo na tanieri vyzerá skvele.

Krájače na vajcia sú tiež neuveriteľne jednoduché na obsluhu a jednoduché čistenie. Každý ich môže používať, pretože sú bezpečné, jednoduché na používanie a nevyžadujú žiadne špecifické znalosti alebo zručnosti.

Čo ešte môžete nakrájať krájačom na vajíčka?

Hlavným účelom krájača na vajcia je nakrájať varené vajcia na plátky. Existuje však niekoľko ďalších aplikácií pre tento kuchynský spotrebič.

Krájačom na vajcia môžete okrem vajec krájať aj mäkké potraviny, ako sú šampiňóny, jahody, kivi a avokádo. Uistite sa, že jedlo presne zapadá do komory na vajcia.

Čučoriedky, maliny a cherry paradajky sú tiež príklady ovocia a zeleniny, ktoré možno rozdrviť krájačom na vajcia. Jednoducho vložte predmet do krájača a stlačte drôt, aby ste mohli jedlo nakrájať.

Ak niekedy uprednostňujete servírovanie vajíčok celé a nie nakrájané, mali by ste si pozrieť našu kolekciu stojanov na vajíčka , kde nájdete elegantne naservírované raňajky.

V Kulina vám ponúkame výber veľmi kvalitných krájačov vajec od známych výrobcov, ako je napríklad WMF.