Krmítko pre vtáky L, namontované na okne, Eva Solo

Kód: ES571024
Značka: Eva Solo
€59,95 –11 %
Krmítko pre vtáky L, namontované na okne, Eva Solo
€59,95 –11 % €52,90
Skladom (21 Ks)

V súčasnosti, keď sa požiadavky na vybavenie domácnosti neustále posúvajú dopredu, rastie aj potreba kvalitného dizajnu pre exteriéry. Eva Solo preto prišla s radom výrobkov vhodných na terasu alebo do záhrady. Predstavujeme vám jeden z našej série výrobkov pre drobné vtáctvo, sklenené okenné kŕmidlo Eva Solo.

Detailné informácie

Podrobný popis

V dnešnej dobe, keď idú požiadavky na vybavenie domácností stále dopredu, stúpa aj potreba kvalitného dizajnu do exteriérov. Eva Solo preto prichádza s radom výrobkov vhodných na terasu či záhradu. Predstavujeme jeden zo série výrobkov pre malé vtáctvo, sklenené kŕmidlo na okno Eva Solo.

Kŕmidlo jednoducho zavesíte priamo na okno pomocou držiaka a obojstrannej lepenky. Veľkosť kŕmidla priláka len malé druhy vtáčikov, ktorí sa pohodlne usadia na sklenenom okraji a nakŕmia rovno na vašom okne. Čo iné môže prispieť k vašej relaxácii, ako pohľad na malé vtáčiky prilietavajúce ku kŕmidlu a zvuk ich spevu? S kŕmidlom zaveseným na vašom okne sa váš domov stáva súčasťou malého ekosystému. Kŕmidlo urobí radosť vtáčikom aj vám.

  • Nové extra veľké kŕmidlo na okno s kapacitou 350 ml
  • Vyrobené z mrazuvzdorného skla
  • Vďaka dostatočne široké otvoru uprostred sa ľahko plní
  • Sklo je pevné, odolá nepriazni počasia v priebehu celého roka aj vtáčím krídlam
  • Montuje sa priamo na okno pomocou obojstrannej lepenky
  • Vhodné na umývanie v umývačke
  • Dostupné aj v menšom vyhotovení

Dodatočné parametre

Kategória: Krmítka a búdky pre vtákov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.49 kg
Typ produktu: Záhradná dekorácia
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431