Kuchársky nôž AJAX 1905, 22 cm, F.Dick
Kód: FDCK8192222Podrobný popis
Ajax kuchársky nôž vám dodá chuť na grilovanie a varenie ako žiadny iný nôž. Impozantná, 22 cm dlhá čepeľ kĺže mäsom ako nôž maslom a nezastaví sa ani pri styku s malými kosťami. Zaoblená čepeľ noža umožňuje hojdavé rezy, vďaka ktorým bude krájanie rýb, mäsa a byliniek jednoduchšie. Očko v čepeli slúži na zavesenie.
Špeciálny kuchársky nôž Ajax vďačí za meno gréckemu hrdinovi z Trójskych vojen. Pri vývoji unikátnej čepele bol použitý ako vzor 100 rokov starý sekáčik na mäso pre mäsiarov a predajcov mäsa. Tradičný tvar spolu s moderným dizajnom a prvotriednou kvalitou si získa vašu priazeň: špeciálna hmotnosť, selektívna ostrosť a kvalitné spracovanie vás zaujmú na prvý rez.
Exkluzívna dizajnová séria 1905 spája tradičné remeselné spracovanie v modernom duchu s prvkami historického dizajnu. V roku 1905 Friedr. Dick vyvinul sériu kuchárskych nožov s masívnymi spojmi, ktoré nahradili predtým používané nity. Od roku 1905 sa tento jedinečný dizajn ďalej vyvíjal s použitím moderných materiálov a výrobných postupov. Čepeľ je vyrobená zo špeciálnej nemeckej nehrdzavejúcej ocele XcrMoVMn. Jedinečný, jemne disperzný pružný materiál s dynamicky ostrou čepeľou bol vyrobený pomocou náročnej technológie kalenia.
Špecifikácia:
- Praktický nôž podobný sekáčiku
- Zaoblená čepeľ
- Zo série 1905
- Nity nahradené masívnymi spojmi
- Špeciálna nemecká ušľachtilá oceľ
- Dynamická ostrá čepeľ
- Očko v čepeli na zavesenie
- Materiál: nerezová oceľ, tvrdený plast
- Veľkosť: 22 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekáčiky na mäso |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 4009215186482 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 22 cm |
| Dĺžka čepele: | 22 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | F.DICK 1905 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.