Kuchársky nôž AJAX RED SPIRIT 20 cm, F.Dick
Kód: FDCK8172220100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Kuchársky nôž AJAX ponúka výrazný štýl čepele v dĺžke 20 cm so širokou plochou a nápadnou krivkou ostria. Nezvyklý tvar pripomína sekáčik na mäso a je ideálnym pomocníkom pri spracovávaní mäsa. Nôž sa dá ľahko zavesiť vďaka praktickému otvoru v čepeli. Už na prvý pohľad cítiť inšpiráciu, vášeň a nadšenie série nožov Red Spirit. Nože z tejto série sú extrémne ostré. Čepele sú veľmi jemne brúsené a leštené. Okrúhla rukoväť typická pre ázijské nože dokonale padne do ruky a nespôsobuje otlaky.
Špecifikácia:
- Praktický nôž v tvare sekáčika
- Zo série Red Spirit
- Extrémne ostrý
- Okrúhla rukoväť
- Perfektne padne do ruky
- Nespôsobuje pľuzgiere
- Otvor v čepeli na zavesenie
- Materiál: nerezová oceľ, tvrdený plast
- Veľkosť: 20 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekáčiky na mäso |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4009215182378 |
| Farba: | Cervena |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 20 cm |
| Dĺžka čepele: | 20 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár