Mini panvica na vyprážanie 14 cm, De Buyer
Kód: DB814014Súvisiaci tovar
Podrobný popis
POPIS
MINI panvica od francúzskeho výrobcu De Buyer má priemer 14 cm. Nitovaná železná rukoväť je ergonomicky tvarovaná a má tzv. „francúzske zakrivenie“ pre bezpečnú a pohodlnú manipuláciu. Rošt je ideálny na prípravu palaciniek, lievancov, šišiek, ale môžete si na ňom pripraviť aj omeletu alebo volské oko. Panvica je ideálna na prípravu malých porcií a jedál na jedno použitie. Panvicu môžete používať na všetkých typoch sporákov okrem indukčných.
Táto malá panvica je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý výborne vedie teplo a umožňuje rýchlu a úspornú prípravu jedla . Panvica má hrubé dno, ktoré je potiahnuté špeciálnou špičkovou povrchovou úpravou, ktorá pozostáva z 5 vrstiev a zaručuje maximálnu odolnosť, optimálnu protišmykovosť a vďaka nej je panvica vhodná aj pre náročných a profesionálnych kuchárov. MINI panvica DeBuyer má vynikajúcu tepelnú vodivosť, je robustná a má veľmi dlhú životnosť. Panvicu nie je možné umývať v umývačke riadu a panvica si vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa zachovali jej jedinečné vlastnosti. Panvicu používajte len na horáku/platni, ktorá zodpovedá priemeru dna panvice. Pred prvým použitím si prečítajte pokyny a praktické rady v tomto popise, aby ste sa naučili, ako sa o panvicu správne starať.
ŠPECIFIKÁCIE
Priemer: 14 cm
Priemer dna: 11,5 cm
Výška: 2 cm
Dĺžka: 26 cm (vrátane rukoväte)
Hrúbka steny: 4 mm
Hmotnosť: 0,24 kg
Materiál: hliník, železo (rukoväť)
Farba: čierna
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Francúzsko
VÝHODY A NEVÝHODY
![]() |
Panvica je vyrobená z kvalitného hliníka, ktorý výborne vedie teplo. Povrch panvice je potiahnutý špeciálnou 5-vrstvovou vrstvou, ktorá zaručuje odolnosť a profesionalitu panvice. Príprava palaciniek, šišiek alebo omelety je s touto panvicou veľmi jednoduchá . Panvica má ergonomicky tvarovanú rukoväť pre bezpečné a pohodlné uchopenie |
![]() |
Panvica si vyžaduje osobitnú starostlivosť, aby sa zachovali jej vynikajúce vlastnosti. Panvicu nie je možné používať na indukčnej varnej doske. |
PRAKTICKÉ RADY
Vhodné pre sporák: plynový, elektrický, sklokeramický
Vhodné do rúry: NIE
Vhodné do umývačky: NIE
Pri umývaní nepoužívajte pracie prostriedky a abrazívne látky (brúsne prostriedky). Panvicu umývajte len ručne. Pri varení nepoužívajte kovové kuchynské náčinie.
V prípade sporákov s elektrickým pohonom odporúčame nastaviť ovládač teploty na vyššiu hodnotu a potom ho znížiť na úroveň, ktorá len udrží zvolenú teplotu, keď sa dosiahne požadovaný typ ohrevu (teplota). Priemer dna panvice by mal byť rovnaký ako priemer varnej dosky.
Pri plynových sporákoch je dobré použiť zodpovedajúci priemer horáka, ktorý môže byť o niečo menší ako priemer dna panvice približne o 2 cm, alebo použiť difúzor plameňa.
Vhodný výber priemeru panvice a priemeru varnej dosky je výhodný aj z energetických dôvodov (úspora energie). Vzhľadom na veľký počet typov kachlí ide len o radu a nie o presný návod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 3011248140141 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 14 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Bez PFOA, Neobsahuje PTFE |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Výrobca: | de Buyer |
| Margin-category: | A |
| Záruka (roky): | 2 |
| Pôvod značky: | Francúzsko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Francúzsko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Bez povrchovej vrstvy |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Pre všetky typy okrem indukcie |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Spoločnosť de Buyer bola založená takmer pred 190 rokmi vo francúzskom Faymont-Val d’Ajol. Hrdá na svoje korene, obhajuje tradíciu a kvalitu francúzskeho dizajnu do dnešných dní. Výroba riadu je prevažne ručná a svoju úlohu zohráva aj po desaťročia odovzdávané know-how. Objavte širokú škálu odborných kuchynských a cukrárskych potrieb, ktoré sú perfektne prispôsobené profesionálom aj gurmánom a ochutnajte Made in France! | ![]() |


