Nôž na syr a klobásy 11 cm, čierny, Victorinox
Kód: VN67863100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Nôž z kolekcie Swiss Classic je ideálny na krájanie a servírovanie syrov a údenín. Ostrá, laserom testovaná vlnová čepeľ si poradí aj s tvrdými prísadami a stále si zachováva svoju dlhotrvajúcu ostrosť. Vidlička na konci noža je nielen elegantná, ale aj praktická - s jej pomocou môžete hneď servírovať.
Nôž má ergonomickú plastovú rukoväť, takže sa s ním príjemne pracuje a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože na syry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160056542 |
| Farba: | Čierná |
| Rozmer: | 11 cm |
| Dĺžka čepele: | 11 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Špeciálny nôž |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár