Santoku nôž 17 cm, s oválnymi drážkami, čierny, Victorinox
Kód: VN6852317B100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nôž je určený predovšetkým na prípravu ázijských jedál, je vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. Oválne výrezy na oboch stranách noža zachytávajú pri krájaní vzduch, takže kúsky mäsa a iných prísad sa na nôž neprilepia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože santoku z nerezovej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 7611160019844 |
| Farba: | Čierná |
| Rozmer: | 17 cm |
| Dĺžka čepele: | 17 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Japonský a Santoku nôž |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.