Santoku nôž SWISS MODERN 17 cm, Victorinox
Kód: VN6905017KGSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Nôž je určený predovšetkým na prípravu ázijských jedál, je vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. Oválne výrezy na oboch stranách noža zachytávajú počas krájania vzduch, takže sa kúsky mäsa a iné imgrediencie neprilepia na nôž.
- Presne naostrená čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
- Výrezy umožňujú krájanie bez toho, aby sa potraviny prilepili na nôž
- Rukoväť z vlašského orecha je tvrdá a má krásnu štruktúru
Séria Swiss Modern
Séria nožov Victorinox Swiss Modern okrem pôsobivého výkonu ponúka aj vizuálny pôžitok, vďaka čomu pozdvihne vaše varenie na novú úroveň. Nože sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele, sú vysoko odolné voči opotrebovaniu a vďaka presne brúsenej čepeli sa s nimi ľahko krájajú aj tie najmenšie kúsky. Luxusne vyzerajúca tmavá rukoväť je vyrobená z výberového orechového dreva, takže je veľmi pevná a má krásnu štruktúru. Atraktívny blok na nože z rovnakej série zabezpečuje bezpečné a štýlové uloženie nožov Swiss Modern.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože santoku z nerezovej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 7611160060853 |
| Rozmer: | 17 cm |
| Dĺžka čepele: | 17 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Japonský a Santoku nôž |
| Séria: | Victorinox Swiss Modern |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | C |
| Výrobca: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.