Obliečky na vankúše

14 položiek celkom
Obliečka na vankúš MOSS 50 x 60 cm, Foonka
€30 –10 %
€27
FOPC50X60M
Obliečka na vankúš SNOW 40 x 40 cm, Foonka
€25
FOPC40X40SN
Obliečka na vankúš SNOW 50 x 60 cm, Foonka
€30
FOPC50X60SN
Obliečka na vankúš HAY 40 x 40 cm, Foonka
€25 –12 %
€22
FOPC4040H
Obliečka na vankúš HAY 50 x 60 cm, Foonka
€30 –6 %
€28
FOPC5060H

Obliečky naVankúš - zažite pohodlie, po ktorom ste vždy túžili

Čo je obliečka na vankúš?

obliečka na vankúš je dekoračný predmet, ktorý sa používa predovšetkým na ochranu vankúšov pred okolitým prachom a niekoľkými ďalšími vonkajšími prvkami a na zlepšenie vzhľadu posteľnej bielizne. Posúva sa cez vankúš.

Na stránke Kulina sú k dispozícii poťahy na vankúš z rôznych materiálov, v rôznych odtieňoch, s rôznymi vzormi a pod rôznymi značkami, ako napr Blomus a Foonka, a niekedy sa predávajú ako sada jedného alebo dvoch poťahov na vankúš spolu s posteľnými obliečkami a prikrývkami.

Aký materiál je najlepší na poťahy vankúš ?

Na výrobu poťahov na vankúš sa dnes používa niekoľko materiálov, ale jedným z najlepších materiálov na poťahy na vankúš je bavlna. Často sa používa, pretože je príjemný na pokožku, je hladký a jeho údržba je pomerne jednoduchá.

Okrem toho je bavlna pomerne odolná a ľahko sa čistí a najlepšie je, že si môžete vybrať zo širokej škály vzorov.

Obliečky naVankúš v internetovom obchode Kulina sú k dispozícii aj zo syntetických látok, ako je polyester, umelé vlákno, spandex atď. Obaly na vankúš zo syntetických tkanín sú bežnou možnosťou pre obaly na vankúš , pretože sú pevné a jednoducho sa čistia. Syntetické vlákna vytvárajú mäkké tkaniny a pre alergikov, ako sú astma, ekzém, nádcha alebo citlivosť na prach, je vhodnejšia syntetická posteľná bielizeň.

Ako často by ste mali meniť poťahy na vankúš , aby ste mali dobrú pokožku?

Vaše osobné preferencie, ako aj faktory ako hygiena, alergie a stav pokožky určujú, ako často budete meniť poťahy na vankúš . Odporúča sa však meniť kryty spravidla každé jeden až dva týždne.

Pravidelná výmena poťahov vankúš podporuje čistotu, pretože sa na nich časom hromadí pot, oleje, odumreté kožné bunky a prach. Clean poťahy vankúš môžu pomôcť znížiť prítomnosť alergénov a iných dráždivých látok, čo je obzvlášť užitočné pre alergikov alebo osoby s citlivou pokožkou.

Ak máte problémy, ako napríklad aknóznu pokožku alebo alergie, vymieňajte si poťahy vankúš pravidelnejšie, napríklad každých pár dní alebo dokonca každý deň, aby ste zabezpečili optimálnu hygienu a obmedzili možné spúšťače.

Ak chcete získať ďalšie potrebné vybavenie do spálne, pozrite si našu ponuku posteľnej bielizne vrátane prestieradiel, posteľných súprav alebo prehozov.