produkt sa už nepredáva

Okrúhle držadlo na pokrievku mosadzné malé

1 kus v balení

Zavolejte nám na 0800 212 100 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Mosadzné okrúhle držadlo na pokrievku od francúzskej značky Staub je vhodné na pokrievky k riadu Staub s menšími veľkosťami. Držadlo je nenahraditeľným prvkom umožňujúcim pohodlnú manipuláciu, ale aj dizajnovou súčasťou vášho riadu.

Vďaka držadlu príjemne sediacemu v ruke môžete pokrievky nadvihovať a odkladať jednoducho a bezpečne. Ak chcete oživiť vzhľad svojho riadu, Staub ponúka niekoľko druhov náhradných držadiel v rôznom materiálovom a dizajnovom vyhotovení.

  • Okrúhle mosadzné držadlo s priemerom 2,1 cm
  • Vhodné na malé pokrievky
  • Elegantný vzhľad zaujme na prvý pohľad a dodá riadu nádych luxusu
  • Príjemné a bezpečné držanie pokrievky aj v kuchynskej rukavici
  • Držadlo jednoducho vymeníte v priebehu pár sekúnd
  • Univerzálny vzhľad ladí so všetkými farbami riadu Staub
  • Vysoko trvanlivé, odolné proti korózii a opotrebovaniu
  • V ponuke niekoľko veľkostí

Francúzska značka Staub má pôvod v regióne Alsasko, ktorý je známy svojím kulinárskym umením a vynikajúcim jedlom pripravovaným z kvalitných surovín. V produktovom portfóliu sa nachádza široké spektrum riadu určeného pre zapálených amatérskych kuchárov aj profesionálov, ktorí vyhľadávajú autentickosť a osobné, emocionálne zážitky pri príprave tých najchutnejších pokrmov. Medzi najznámejšie produkty patria smaltované liatinové hrnce s pokrievkou typu "Cocotte" v pestrej palete farieb, veľkostí a tvarov, ale aj celý rad ďalších robustných liatinových kúskov, od panvíc cez pekáče po čajové kanvice.

V produktoch Staub sa snúbi tradičné remeselné spracovanie so špičkovými výrobnými technológiami. Vysokú kvalitu produktov oceňujú renomovaní reštauratéri a šéfkuchári po celom svete, a tak si môžete byť isti, že s riadom Staub vyčarujete aj vo vašej kuchyni tie najchutnejšie delikatesy.

KÓD: ST1670111

Zobraziť celý popis produktuSkryť celý popis produktu